Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgákon mennyire...

Forgalmi vizsgákon mennyire szokott beválni a kenőpénz? Van olyan, (vagy olyan ismerőse) akinek anno végül így sikerült megszereznie a jogsiját?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 07:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mostanában már nem nagyon van ilyen. Legalábbis én csak ilyen 25-50 éves történeteket hallottam erről.
2018. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Attól még símán megbuktatnak, ha nagy marhaságot csinálsz vezetés közben.
2018. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki nem tud vezetni, értsd úgy, hogy valóban nem menne át a forgalmi vizsgán, annyira kirívó dolgokat művel, nincs az a vizsgabiztos, aki vállalja a felelősséget, hogy megadja a jogosítványt. Ez száz százalék. Ha meg nem csinálsz kirívó hibákat, akkor meg kár fizetni, úgyis átmész. Amúgy senkit nem hallottam, aki fizetett volna. Én se tettem. Igaz másodszorra sikerült, de elsőre tényleg olyan hibát vétettem, ami azonnali bukással járt, az én hibám volt (nem adtam meg az elsőbbséget, mert egy másik vezető bénázott, nem indult, én meg elindultam, hát nem kellett volna...).
2018. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Atya ég! :O Hát már nem is csodálkozom, hogy ennyi barom van az utakon, akik a legalapvetőbb szabályokat sem tartják be. Legalább megvan rá a magyarázat, hogy miért... :(
2018. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki nyomta ismerősi körben a "legyen nálad pénz" témát. De ha konkrétan rákérdeztem, akkor kiderült, hogy senki nem fizetett. Én sem, mégis mind átmentünk. Vezetni kell tudni.
2018. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha gondolod, vehetsz így jogsit, de ez nem garancia arra, hogy te épségben megúszod, ha hülyeséget csinálsz. A vizsgabiztos egész életedben nem fog ott ülni melletted, hogy rálépjen a fékre, ha akár te, akár az a másik, aki szintén csak vásárolta... gondolkozz már!
2018. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Kismillió ilyen kérdés van kiírva.

Vannak vizsga központok, ahol szóba sem jöhet, máshol meg igen, de arra csak az oktatód tud felelni, hogy ott mire lehet számítani, és még az sem kizárt, hogy a vizsgabiztos helyett az oktató zsebében marad a pénz.

Veszélyes akció, egy rossz lépés és nem kell elindulni sem a vizsgán, az felfüggesztéssel véget ér.

Le lehet vizsgázni megvesztegetés nélkül, de biztos van, akik ezért még fizetnek, ami furcsa, hogy föleg a Budapesten, pl Debrecenben szóba sem került, és mégis sikeresen levizsgáznak a tanulók.

2018. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Volt munkatársam egy csaj annyira béna volt, hogy vagy 8szor megbukott...

Aztán lefizette a vizsgabiztost úgy 60-70e forinttal mert már kifutott volna a KRESZ határidőből :)


Szóval szerintem simán le lehet fizetni csak manapság már nem 10-20e forinttal..

2018. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez is kapott jogsit, de nem szerettem volna a közelben lenni, amikor ezt a remek alakítást nyújtotta.

Lehet 0-ra leszavazni, attól még a tények tények maradnak.

2018. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az oktatód tudja, hogy melyik az a vizsgabiztos akinek lehet adni, és melyik az a vizsgabiztos, akinek meg se próbáljatok adni pénzt, mert vagy nem fogadja el, vagy nem lehet megkenni. Nekem ezt mondta az oktatóm. A vizsga napján reggel kiderül, hogy ki lesz a vizsgabiztosod, akkor el tudjátok dönteni, hogy adtok -e pénzt. Én másodszorra mentem át a forgalmi vizsgán. Se elsőre, se másodjára nem adtam pénzt, és ugyanaz a vizsgabiztos volt mindkettőnél. Az első vizsgán egy hülyeség miatt buktam meg a legeslegvégén, szóval nem nagy bakit csináltam.
2018. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!