Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorom fékolaj tartályánál a...

Motorom fékolaj tartályánál a kis átlátszó, szintjelzésre szolgáló üveg kitört. Az egész tartály cserés, vagy hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

[link]



2020. jún. 7. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Egész tartály csere
Megoldható, kifejtem
7 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted megtudod oldani, tudsz bele tenni üveget??

Ha nem akkor komplett cserés.

2020. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ilyet honnan lehet beszerezni? Kerestem, de nem találtam.
2020. jún. 7. 12:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért felesleges volt szavazást indítani.

Te is látod rajta hogy nem cserélhető, sehol nem fogsz külön üveget kapni, és biztonsági berendezéseket amúgy sem gányolunk otthon a sufniban.

2020. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
De azt csak szándékosan lehet betörni.
2020. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szándékosan. Neki koccant a villáskulcs szerelés közben, oda vágott egy kavicsot a fűnyíró...
2020. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy lett betörve.

Tegnap amikor mentünk haverokkal túrázni, akkor láttam hogy van egy folt a nadrágomon, de azt hittem hogy csak víz. Aztán egyre több lett, és akkor utána vettem észre hogy ha húzom a féket akkor bizony a tartályból csordogál a fékolaj.

Nekivágva nem lett semmi, arra tudok gondolni esetleg hogy ahogy töröltem a motort, akkor megnyomtam volna (pedig nem szoktam nyomkodni erősen).


Akkor cserés lesz. Köszönöm a válaszokat! Beszerezni hol lehet ilyet?

2020. jún. 7. 13:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Az nem feltétlenül üveg, van hogy csak egy kis plexi, amit bizony elgyengít az idő és a fékfolyadék. Láttam már olyat is hogy ujjal hozzáérve betört..
2020. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Most hogy írtad megnéztem, és valóban nem üveg, hanem inkább műanyagszerű, ahogy írtad plexi lehet.

2020. jún. 7. 15:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Márkaszervizben tuti tudnak neked rendelni, akármilyen normálisabb motorszervizben szintúgy. Esetleg egy jobb állapotú bontott is jó lehet, ha a gyárit túl drágának tartod.
2020. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy ez egy ilyen holland elektromos ritkaság...

[link]

2020. jún. 7. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!