Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted milyen ember nem...

Szerinted milyen ember nem alkalmas autó vezetésre?

Figyelt kérdés
van ilyen egyáltalán? ha igen akkor milyen ember szerinted?

2020. jún. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ember, hanem állapot függő.

Lehet az ideiglenes (alkohol, drog, lábtőrés...), lehet állandó (tartós pszichikai betegség, nem megfelelő szellemi képesség...), lehet bármi ami kizárja a közúti forgalomban való részvételt, de az nem maga az ember.

2020. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

pszichikai=pszichiátriai

(csak a telefonom azt hiszi, hogy jobban tudja😁)

2020. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A Bmw-s :D
2020. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
A jelenlegi sorőfök nagy része...
2020. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki alapból közösségben sem tud meglenni normálisan.
2020. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem olyan ember, aki kapkodó/türelmetlen típus. Mert egyik sem jó mindig az utakon.
2020. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően békés vagyok, mindenkit elfogadok az utakon. De amit az utóbbi 1-2 hétben látok... Nem tudom miért hatott így az emberekre a bezártság, de nagyon durva. 1 millió km-t levezettem már, sosem féltem az utakon, de mióta kiszabadult a nép a maraggyotthonból, azóta idegbeteg mindenki, félelmetes.
2020. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám hogy azok akik félnek a vezetéstől. Félnek közlekedni,és nincsenek felkészülve helyzetekre,vagy rosszul reagálnak le dolgokat.


Mondok itt pl

Satuzik madárra az úton (99% hogy el fog repülni)

Üres körforgalom előtt satu

Lassítás helyett dudál az áldozatra legyen gyalogos, autós, űrlény

Most ezek jutottak eszemben


Esetleg túl idős

Az amikor 30-cal vánszorog vagy zöldnél 5+ másodperc elinduljon, rahuzza az emberre a kormányt mert már alig lát stb.


+#1 válaszoló

Az aki állapota miatt. Legyen az kábítószer, alkohol stb vagy csak mert szimplán fáradt.

2020. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egy jó példa vagyok erre, mivel nem tudok rendesen koncentrálni vezetés közben, nem mindig reagálom le egyből a helyzetet a forgalomban, gyakran túl erősen fékezek, mikor kevesebb fékkel is bőven meg lehetne állni.

Gyakorlati dolgokban nem vagyok kiemelkedő, viszont elméleti síkon az esetek többségében jó vagyok.

2020. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!