Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szabad kereskedésből...

Miért nem szabad kereskedésből venni autót?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nem szabad kereskedésből venni az autót. Miért nem?

És mi történik, ha a kiszemelt autó pont ott található?



2020. jún. 9. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3x vettem már kereskedésből autót, soha semmi probléma nem volt eddig.


A másodiknak kicsit törött volt az eleje (nem strukturálisan), de hibátlanul meg volt csinálva és lassan 10 éve jól megy (már nem nálam van, elajándékoztam amikor vettem egy új, sokkal jobb autót, amit szintén kereskedésből vettem 1 éve, használtan, 4 évesen).

2020. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem egy kereskedő kiteszi már az alvázszámot is a hirdetésbe. Annak alapján sok mindent meg lehet tudni. Mi is így vásároltunk. Mondták hogy hátul törött volt, aztán az autodna megtalált mindent. Azt is hogy mennyiért vették svájcban, a magyarországi javítás előtte-közben-utána képeit, a valós kilométereket (ami egyezett a hirdetésben megadottal), ettől kezdve nem volt miért ne kereskedésben venni.
2020. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!