Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik benzinmotor érdemes...

Melyik benzinmotor érdemes venni az Aℓfa Romeo GT–t??

Figyelt kérdés
1.8 T. Spark, vagy 2.0 JTS? Melyiket, és miért? Fogyasztás lényegtelen.

2020. jún. 10. 19:00
A kérdező szavazást indított:
1.8 T. Spark
2.0 JTS
7 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még a kérdést is rosszul írtam ki 😅, azért remélem érthető..
2020. jún. 10. 19:12
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
100%

Alapvetően mindkét motor egy hitvány szar,különösen a twin spark.....a jts is felejthető,az ugyan erősebb de még azzal a 165 lóval is nagyon hurka a gt és cserébe hogy nem megy az életed megeszi annyit fogyaszt.

Benzinesből csak a 3.2 V6......viszont az a feher holló esete.

Vagy az 1.9jtd......az mar legalabb bizonyitott es 2 teljesitmeny szinten volt elerheto.Csak abbol talalj olyat amiben nincs benne a vilag osszes kilometere....

2020. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy 1.9 JTD az igazi, de sokat megyek városban, nem akarok dízelt.
2020. jún. 10. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Akkor vegyél autót Alfa helyett.
2020. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

A tufáknak, aki szerint az Alfa nem autó: ha nem értesz hozzá, minek írogatsz?

A kérdezőnek: a benzines motorok sajnos nem megbízhatóak, a TS gyenge is a kocsihoz. A JTS betegágy. A JTD jó lehet, bírja a várost is, csak (ha van benne részecskeszűrő) akkor néha menj vele hétvégén autózni egy kicsit. A 8v a jobb verzió, de ahogy írták, a km nagyon sok lehet bennük... a városi használatban pedig a futómnű alkatrészeket gyakran fogod viszonylag sokért cserélgetni.

2020. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont annyi jogom van írni nekem, a realistának, mint neked az alfab_zinak.
2020. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem realista vagy, hanem tudatlan. Én meg nem Alfabzi vagyok, inkább realista. Mitől ne lenne autó az Alfa? vagy szerinted mi az?
2020. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából édesmindegy, a felfüggesztése motortól független is széthullik. Ha az a város mellé még BP akkor különösen fogja szeretni azokat az utakat.
2020. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik se. Brera 3.2 V6 vagy 2.4 jtd. Mind a két benzin motorral szerelt autót kerülném amit kiírtál.
2020. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dávid.Z válasza:
Nekem 156 JTS van és egyáltalán nem rossz, sőt.. Figyelni kell az olajra 8-9 ezreként cserélni kell (Selenia Racing 10w60) + gyári szűrők. A vezérlést sem szabad elhanyagolni ha ezek jók és nem taposod hidegen akkor teljesen jó motor. A fogyasztás sem sok ahogy írták itt, vegyesben elmegy 8-9l/100km, én 100-ast rakok bele mindig mert a 95-el nem az igazi. Az is hülyeség hogy nem viszi jól a GT-t, súlyban hasonló mint a 156 és elég dinamikusan lehet vele autózni és előzni is lehet vele bátran.
2020. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!