Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen márkájú strapabíró...

Milyen márkájú strapabíró benzinmotoros fűkaszát érdemes venni 40 ezer Ft alatt?

Figyelt kérdés
Vagy milyen márkák amiket kerülni érdemes?
2019. jún. 19. 19:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
Olyan nincs ,az MTD meg nagy ívben kerülni kell .
2019. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A straus austria-t is kerülni kell.
2019. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ennyiért csak kínait kapsz, nos kínainál vállalni kell azt a kompromisszumot, hogy barmikor tönkremehet.

Nekem fuxtec van, az azt hiszem most 42ezer, álítólag német tetvezés de kínai gyártás, igazábol a marketingszöveget leszarom, lóerőben adja azt, amit a sthil vagy husi 200.000felett...

Ami miatt a fuxtecet preferálom, nem pedig a strausst, az az, jogy a srác aki forgalmazza, a honlapján gyakorlatilag bármilyen tönkrement alkatrészt tud pótolni... Őt magát nem tudom milyen szervizidővel dolgozik, mivel én magam szerelem a gépeimet, hála isten.

Egyszer vokt egy tengelytörésem, egy szer meg szezon elején az istenért nem akart elindulni. Szétszedtem ripityára, összetaktam, azota működik.

Vágó tárcsával használom, tény, hogy nem a gyárival, annak nevetséges volt a minősége... De amig eles volt, az is jó volt, gyakorlatilag 2500négyzetmétert nyírok vele, egy nyírás alatt kiment az éle fullra.

De összességében pofas kis gép, annyi, hogy mocsok kényelmetlen... Dehát ilyen áron ilyen teljesítmény, egyértelműen kompromiszumokkal jár.

2019. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ács vagyok, láncfűrészből is mindig kínait használok, amíg megy, addig nem tud többet a sthil sem... Húzom neki és éles a lánc, akkor vág...

De ha leesik 6méterről a 300ezres sthilnel szívrohamot kapok, a 20.000res kínait meg le sem szarom...

Szóval le lehet szólni a kínait, de egyet kell értékelni magatokban, mire használjátok, es mennyi idő alatt térül meg az ára...

Ha kiadnám masnak a melót, átlag 10.000ert nyítnák le a kertemet...

Tehát ha 5 nyírást kibír a gagyi kínai, akkor bőven visszahozta az árát...

Jelenleg ez a fűkasza 4-5ször hozta vissza ilyen logikával, hasonló teljesítményű sthil, még csak most tartana az elsőnél... Annyi, hogy az kényelmes, ez meg bitang kényelmetlen.


Ja meg még annyi, hogy a kínainál kb 20perc aztán vissza kell hűteni, különben hirtelen halált hal... A sthil meg társai meg masszív igénybevételre vannak tervezve eleve üzemmelegen érzik jól magukat.

2019. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Azt azért ideírom, hogy a tengelytörés inkább az én hibám volt, mint a gépé, éppen 3-4vm vastag cserjéket csapattam ki a géppela már életlen gyári pengéjével.
2019. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"Szóval le lehet szólni a kínait, de egyet kell értékelni magatokban, mire használjátok, es mennyi idő alatt térül meg az ára..."


Az én Stihlem 30 éves és tökéletesen működik, pár kicsi javítás kellett. ?ég 6000 forintért vettem újonnan.

2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30 éve 7200 ft-t kerestem havonta-Szegeden.
2019. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most, hogy nézelődöm fűkasza fókusszal a neten, láttam Hunday fűkaszát és bozótvágót egyben 25 500 Forintért. De semmi vásárlói véleményt nem találtam róla. Most hirtelen felindulásból megvenném, aztán meg lehet 1000 m2- es fél méteres füves dzsungelem kinyuvasztaná se perc alatt.
2019. jún. 19. 20:43
 9/29 anonim ***** válasza:

" 30 éve 7200 ft-t kerestem havonta-Szegeden."


És?

2019. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Dobjál rá pár ezrest és Einhell. Kb. 7-8 éve használok egyet hiba nélkül, egyszer cseréltem damilfejet.
2019. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!