Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az oktatótok a...

Milyen volt az oktatótok a forgalmi órákon? (B kategória)

Figyelt kérdés

Ordított veletek, vagy ott ült csöndben és mondta hogy jobbra vagy balra, netalán oktatott is valamit? (lol)


Saját tapasztalat: az enyém teljesen nyugodt, csak az irányokat mondja,viszont ha valamit nagyon benézek, akkor azt még következő alkalommal is hallgathatom vissza. Első forgalmi vizsga után kiderült, hogy amúgy bazi sok mindenre nem hívta fel a figyelmem, nem csoda, hogy megbuktam.



2020. jún. 19. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ordibált, balf*szozott pár napja hagytam ott. Felőlem lehet szigorú de azt nem gondoltam fernek hogy 6000/óráért sértegetnie kell de magyarázni meg nem.
2020. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most tanulok vezetni, eddig minden rendben. Türelmes, odafigyel mindenre (sajnos én ezt még nem mondhatom el magamról), nem ad olyan feladatot, ami szerinte már sok lenne, de nem is hagy csak úgy lenni, mindent meg kell próbálnom, amit mond. Szerencsére nem vagyok extrém félős, de ha valami mégis gondot okoz, nyugodtan szólhatok neki és megbeszéljük, nem lekezelő, kiabálós stb. Pedig eddig sajnos még nem mondhatni, hogy kevés hibát követek el, de sosem alázott meg (viszont mindig felhívja a figyelmem a hibára és a megoldásra is, sztem ez is nagyon fontos). Szerintem ennek köszönhető, hogy egyre jobban megy és nem fokozódik a félelmem. Örülök, hogy ilyen oktatót kaptam, én is nagyon sok rosszat hallottam már róluk. Ismerősnek a tanárbácsija pl rendszeresen postára járt 20-30 percekre, mindig késett, de mivel csúszásban volt, az órát előbb befejezte, telefonált, papírokat rendezgetett, miközben a tanulók vezettek, aztán kiabált, mikor valamit elrontottak stb. Isteni szerencse, hogy sosem történt baleset abból, hogy sokszor egyáltalán nem figyelt a tanulókra. Biztos nem elhanyagolható, hogy átlagban 60 órát vettek nála a diákok, míg az enyémnél 35-40-et.
2020. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem jófej volt, viccelődött. Nem órdibált, hiszen meg kell tanulni, nagyon segítőkész volt. Volt egy hibám, amit gyakran elkövettem, gyakran felhozta. Szerintem jobb volt, hogy vidámak voltak az órák. Így nem izgultam, hogy elrontok valamit.
2020. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első oktatóm egy korrekt 60+ -os faszi volt, el lehetett vele beszélgetni mindenről, meg poénkodni, és korrektül megtanított vezetni.

Sajnos ki kellett hagyjak egy nagyobb időt a vezetésben, a második oktató akihez tudtam menni az egy anyázós bunkó tetű volt, akinél 2 alkalmat bírtam.

2020. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jófej volt, lehetett vele beszélgetni is, persze volt pár primitív (rasszista és szexista) megjegyzése óra közben, de alapvetően normális volt, elmagyarázott mindent, biztatott, ha nem ment valami.
2020. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem kiabált velem, általában csak mondta mit csináljak, merre menjek meg szólt, ha valamit rosszul csináltam. Viszont nem volt túl türelmes és ha párszor elkövettem ugyanazt az oktatás során, akkor sokszor jött azzal, hogy miért nem figyelek, ő nem papagáj stb. Pedig nyilván nem arról volt szó, hogy nem fogtam fel, amit mondott, egyszerűen csak eleinte nehézséget okozott egyszerre 10 felé figyelni és így előfordult, hogy kicsit későn váltottam vagy nem néztem elég gyakran a tükörbe. Úgy emlékszem ezek voltak a leggyakoribb hibáim. Nekem nem esett túl jól, de legalább nem ordibált. Ami viszont tényleg zavart, hogy miután megbuktam a vizsgán, utána közölte, hogy ja hát ő sejtette, hogy nem fog menni. De akkor mégis miért nem szólt előtte, miért engedett el így? Ezt 2-szer is eljátszotta. Majd az utolsó vizsga után közölte, hogy nekem ehhez nincs érzékem és sose fogok tudni jól vezetni. Igazán motiváló volt.
2020. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én oktatóm nagyon türelmes volt, egyszer sem emelte fel a hangját. Ha hibáztam átbeszéltük, és nem volt téma többé. Viszont nagyon gyakran megdícsért, ha valamit jól csináltam, ha észre is vettem, akkor különösen. Amit nagyon szerettem, hogy hagyott próbálkozni, például a parkolásnál, nem ragaszkodott ahhoz, hogy úgy csináljam ahogy ő mondja, hagyta, hogy megtapasztaljam milyen rossz sebességben menni, milyen lejtőn visszagurulni, satuféket nyomni, ilyenek :) Ha kértem, hogy valamit vegyünk át, mindig készséges volt.
2020. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A második órán már kivitt forgalomba. Viccelődött, beszélgettünk sokat, azt gondoltam először, hogy csak meg akar tanítani több dologra összpontosítani, de csak szimplán cserfes volt. Előfordult, hogy dupla órát vezettem, szóval az egész délelőttöt együtt töltöttük. Volt, hogy valami nagyon távoli úticélt határozott meg, mondván, hogy dolga van ott, és olyankor egész úton azt hallgattam, hogy taposs a gázra, előzd meg, mert nem érünk vissza időben, úgyhogy szinte repültünk. Fontos volt számára az etikett, mikor engedjünk magunk elé valakit és hogy pofátlankodjunk be mások elé elegánsan, mi az, amit nem kell eltűrni és lehet dudálni, anyázni... :D Titkos, nem éppen bizalomgerjesztő helyeken tankoltunk, és lepukkant piacokon lavíroztunk, máskor meg gyönyörű hegyvidéki környezetben csodáltuk a tájat. Szűkös csarnokokban parkoltunk. Nem is tudtam, hogy milyen útvonalak vannak a vizsgán, a közvetlenül előtte levezetett órán mondta, hogy akkor most figyelj, mert lehet, hogy erre megyünk majd. A vizsga halál unalmas volt a korábbi túráinkhoz képest, ő is, a vb is és én is majdnem elaludtunk.
2020. jún. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó volt, mondta csak az irányokat, mentünk kávézni, motort nézni neki meg ilyenek
2020. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szuper oktatóm van! Tündéri koma!

Nagyon jól oktat, bár ő ezt nem így látja magáról, de szerintem ő a legjobb a városban.

Türelmes, kedves oktató.

Persze, néha kikapunk, de sosem ok nélkül.

Nyilván félti a kocsiját. Ez a munkaeszköze.

Tetszik a módszere és bár 30-an vagyunk nála, különböző korosztályból, mindenkihez megtalálta a megfelelő módszert.

Remek barát is! Szeretek vele vezetni és beszélgetni bármiről.

2020. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!