Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 18 eves Peugeot autom van. En a Kia Ceed autokat nezegettem 2 millio kornyeken benzinesben. Viszont parom testvere elszerene adninaz autojat, ami egy 10 eves BMW 320d dizel kombi, amiben tobb mint 300 e km van. Azt mondta rendben van az auto. Nem verne at minket.

Szoval most nem tudom mit csinaljak. Felek autokereskedesbol autot venni, mi van ha megint mellet nyulok es olyan autot valasztok, amire rengeteget kell kolteni. De felek a BMW-tol is. Rengeteg benne a km, es dizeles.

Ti mit tennetek?


2020. jún. 22. 08:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy kíváncsiságból megnéztem, hogyan vannak árazva ezek a BMW-k. 320 D 2009-2011 közötti évjárat. 1,7 milliótól indul a kínálat legalja. Aztán nézd meg azok milyen pusztulatok.

Nem kicsit húznának le az 1,5 milliós autóval. Az egy romhalmaz lehet. Ennyit a rendes rokonról. ha jó lenne az autó szalonban alkuval együtt 2,5-3 milliót is tudna faragni az árból, ha otthagyná.


#6

2020. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
En vagyok a no. Parom sem bmw manias. O eredetileg toyota corolla versot szeretett volna. De annyira nyomja a tesoja a bmwt, h elgondolkozott rajta. Nekem a toyota corolla verso nem jon be. Szoval olyan autot keresunk ami minkettonknek megfelel. A kia ceed tetszik neki is. Csak mint irtam, attol felunk h olyat veszünk meg ami nem lesz jo allapotban. A tesoja meg nagyon bizonygatja, h semmi baja a bmwnek.
2020. jún. 22. 09:59
 13/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sokat segitettetek a dontesben. Majd megbeszelem parommal is, h maradjon a Kia. Bizom benne, h nem nyulunk melle autovalasztaskor. :)
2020. jún. 22. 10:01
 14/20 anonim ***** válasza:
ugye, milyen rutinom van?Mondjuk a 206cc sokat segített, olyat férfi nem vesz. A BMW jelenlegi állapota lehet jó, de sokat lehet költeni majd rá.
2020. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣

Igen, a kis CC elegge csajos auto. Sajnalom is a kocsimat, mert o volt az alomautom 10 eves korom ota. Szivem szerint nem adnam el, de kicsi es van egy gyerekem...

2020. jún. 22. 10:10
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem kellenek az embernek ellenségek, ha ilyen testvére van, aki egy lepusztult, romhalmaz, bontóba való BMW-t ajánl egy szuper, megbízható Toyota vagy Kia helyett, amivel a világon semmi gond nem lesz. Úgyhogy még egyszer mondom: ne! Ti dolgotok igazából, de racionális döntésnek nem nevezhető egy ilyen BMW.
2020. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: nem kell azért túltolni a BMW-vel való ellenszenvedet. Nem kell, hogy lepusztult, romhalmaz, bontóba való autó legyen ahhoz, hogy pénztemető legyen. Nézhet ki teljesen jól is, épp ez a rizikó ezekben az autókban. Messziről szép, talán még közelről sem látszik, hogy kezd rohadni, viszont a műszaki tartalma nem fog látszani. És lehet, hogy ugyanannyi baja lesz a Kiának is, csak épp ahhoz harmadába kerül az alkatrész, meg harmadannyi dolog tud elromlani benne.
2020. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

300e kilométeres autóban arra kell gondolni, hogy minden egyes komponense megtette ezt a távot. Tehát ha most nem is, de közeljövőben sorra fognak jönni az ezzel járó problémák.


Ezen felül BMW szerintem egy bizonyos mentalitást követel. Az én nyugodt vezetési stílusom pl. nem illene hozzá.

2020. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy kis tipp: az óddi/bömös használtautó-piac alja nem véletlenül dízel-kombi.
2020. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A tesó csak azért akarja nektek eladni mert más nem igen venné meg.

Nagyon sok abba a km, még he nem vissza tekert akkor is.

Nem szabad megvenni.

Üzletben amúgy sincs tesó meg barát.

2020. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!