Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót válasszak?

Laller0307 kérdése:

Milyen első autót válasszak?

Figyelt kérdés

Körül-belül 3 millió forint lenne a felső határ. Nagyon tetszenek a német és az olasz autók. Ezekbe gondolkoztam eddig: -audi a3 2011

-alfa romeo mito

- 1-es BMW

- VII Golf


2019. júl. 23. 13:37
 1/5 Mickbro ***** válasza:
54%

Ha én választanék, akkor audi, de csak azért mert nekem az tetszik.

Ha első autó, akkor olyat kell venni, ami tetszik.

Amúgy meg ennyi pénzért nagyon nem lehet mellé lőni, jót fogsz kapni, persze meg kell nézni. Óvakodj a pesti nepperektől!

2019. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Óvakodj a vidéki nepperektől.
2019. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mickbro ***** válasza:

Igazából, minden eladóval szemben legyél bizalmatlan! Ez alap.

Sajnos, Magyarországon ez egy nemzeti sport, a jól átváglak a szar kocsimmal c. játék. Egyes embereknek nem zavarja az erkölcsi érzékét, h átvernek, hazudnak más embereknek. Sőt,találkoztam már olyannal, aki büszke volt rá, h milyen rafináltan tudta átverni a kedves vevőt, és kicsalni a pénzét.

Politikus, nepper = gazember.

2019. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

3 millió?

Akkor belefér egy Mitsubishi i-MiEv.


Nincs regisztrációs adó, teljesítmény adó. Nem kell fizetni a parkolásért. És sokkal olcsóbb a fenntartás. Mivel az elektromos áram olcsóbb. Valamint a szerviz költségek is nevetségesek lesznek.

Van programozható előfűtés is télre!:D


De ami a lényeg, hogy tiéd lehet a tudat, hogy nem szennyezed mások életterét. Na meg persze a sajátod sem. Százezrek halnak meg légszennyezésben, vagy kerülnek kórházba. Nem is beszélve az energiapazarlásról, szennyezésről még a tankerek furikáznak az üzemanyagnak valóval, meg finomítás stb.


Épülnek a töltők. Egyrészt. Másrészt otthon, éjszaka egész nap fent lehet. Munkába ingázás letudva. Ha messze van a melóhely, nyilván találsz valami aljzatot, ha már töltőoszlopot nem. De ha utazol valahova is lesz 30 perced kajálni. CHAdeMO DC villámtöltővel ennyi idő alatt tettél bele kb 100 kilométert:D És azért nem lehetetlen találni.


Szóval Mitsubishi i-MiEv.

2019. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Ha messze van a melóhely, nyilván találsz valami aljzatot ott
2019. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!