Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első forgalmi...

Megbuktam az első forgalmi órámon, a következőn nagyobb esélyem van?

Figyelt kérdés
Szóval, ma volt a forgalmi vizsgám. Rettentően izgultam, egész nap görcsbe volt a gyomrom. Egy mogorva vizsgabiztost kaptam aki a nyakamba lihegett.. Nem talált rajtam fogást és csak arra várt (ezt a vizsga végén az oktatóm is megerősítette), hogy hibázzak és megbuktathasson. 40 órával mentem vizsgázni. A következő pótvizsgám kb 1 hónap múlva lesz, addigra kell vennem még pár órát. A hibám az volt, hogy a gyalogosnak ott akartam elsőbbséget adni, ahol nem kellett volna. Mindezt azért mert túlizgultam az egészet és nem figyeltem oda kellőképpen, csak arra törekedtem, hogy gyalogos, szóval menjen. A második vizsgáról mik a vélemények, tapasztalatok? Gondolom már egy fokkal "lazább" elvégre már aki másodikra megy, az tudja milyen az első. Meg rengeteg helyről hallottam, hogy elsőre nagyon kevesen mennek át a vizsgán, leginkább második próbálkozásra jut át. És tudom, hogy rajtam múlik.. "ha hülye leszek úgy is meghúznak." ezzel tisztában vagyok. Leginkább személyes tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi, hogy mekkora falat a második vizsga.

2020. jún. 24. 20:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó az előtted lévő vagyok! Csak szeptrmber 8 ra kaptam másik időpontot. Nálunk csak kedden van vizsga. A jövő kedd korai, 18-ra nincs hely, 25 - én nyaral még az oktatóm, 28- án jön haza, de mivel közel 2 hét kimarad, így az 1-je is korai lenne, ezért lett a 8-a mert akkor, ha visszajött még 1 hetünk van gyakorolni.

Nekem is rengeteg pénzem van benne, de ha eddig eljutottam, már befejezem.

Talán addig ülepszik is, meg magabiztosabb leszek.

Nekem nem volt bunkó a vizsgabiztos. Volt amiért nem is húzott be hibavonalat, de olyan fura volt nekem.

Mondott is egy furát az elején, hogy ha elrontom az egyívüt, javíthatom, de ne y-n legyen belőle. Nem is értettem. Azt másképp nem lehet javítani. Az oktatóm is csodálkozott. (Amúgy 4 hibával átmentem volna)

Fura egy karótnyelt nő volt.

Ne izgulj. Már tudod milyen egy vizsgahelyzet. Fel vagy készülve, tanultál a hibádból.

Félni csak akkor lenne okod, ha felkészületlenül mennél a 2.vizsgára.

Csak vagányan! Meg lesz az.

32/N

2020. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást :D Tegnap voltam vezetni először a bukásom óta, és jót tett, hogy pihentettem dolgot, mert sokkal jobban vezettem :D sok sikert kívánok neked a következő vizsgádhoz :))
2020. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!