Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik az első találkoz...

Hogyan zajlik az első találkozás az oktatóval?

Figyelt kérdés
Ma reggel felhívott az oktatóm (ez volt az első beszélgetésünk), nagyon izgatott voltam, megbeszéltük, hogy szombaton délben tudunk majd további időpontokról egyeztetni. Én egyből rámondtam, hogy nagyon megfelelő és elköszöntünk. Amint letettük, rájöttem, hogy nem is tudom, hogy hogyan, illetve hol fogunk találkozni. Sőt azt se tudom, hogy majd felhív vagy személyesen találkozunk. Szerintetek?

2020. jún. 28. 11:11
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
74%
Szombat délben fogtok egyeztetni? Akkor felhív, nem?
2020. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudjuk megmondani.. Hívd fel és kérdezd meg, "bocs h zavarlak csak nem vilagos nekem, hogy akkor Szombatot hogyan gondoltad" ennyi
2020. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt mondta hogy szombat délben fogtok egyeztetni, az azt jelenti hogy akkor fog felhívni. Nem hiszem, hogy házhoz jönne. Tudja egyáltalán a címedet? De ha házhoz is jön, akkor mi van?! Akkor személyesen beszéltek és kész. Ha szombaton 13 óráig nem hív, akkor én hívnám fel, hogy akkor most mi van. De nem is értem mi pontosan a kérdés...
2020. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Ma hívott, vagyis tudja a számodat. Állítólag azt mondta, hogy szombaton délben további egyeztetés várható.

Bizonyára azért vár szombatig, mert akkor már tudja a további beosztásokat.

Szóval, ha ma elért, akkor szombaton is ugyan úgy megteheti, csak szólt, hogy számíts rá.

Mi van ebben olyan amit nem értesz?

2020. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

mivel a te érdeked, hogy a pénzedért mielőbb megtanulj vezetni, várd meg, hogy hívjon(nem fog)aztán hívd te(valahogy csak elérhető)..

Akkor beszéld meg mikor-hol?

2020. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívott téged, tehát neki (is) fontos!

Szerintem hív majd szombaton, ha nem, csörögj rá!

De ha tegnap nem felejtett el szólni, szombaton sem fog!

Én 4 hónapot vártam rá.

Engem sem felejtett el.

Igaz, én ültem benn a kocsiban másokat nézni mielőtt elkezdtem, többször is, tehát mi találkoztunk az első vezetés előtt már.

A vége felé már hetente hívtam, mert azt kérte, hogy keressem minden héten a vizsganap (kedd) után, mert akkor látja mikor kezdhetünk, de ez a vizsgázóktól függ.

Aztán október legvégén ültem benn nála. Akkor semmit nem tudott még.

November közepe felé egy kedd este beszéltünk... Azon a héten pénteken kezdtem.

Csütörtök este még szólt, hogy pénteken, hova menjek, mikorra.



Ha megbízható az oktatód, fog szólni.

Az ő érdeke is!

De ne parázz.

Max megcsörgeted szombaton.

Mi van ebben?? Semmi! Az enyém kifejezetten szereti, ha a tanulói keresik.

2020. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok!

Március 19-én leállt a vezetés nálunk.

Az oktatóm, mivel ebből él, 2 hónapig otthon "malmozott".

Féltem én is, hogy elfelejt szólni.

Május közepén indult újra az oktatás.

Elsők között szólt nekem, pedig nem vagyok egy őszehetség, tehát, ha nem azonnal szólt volna az is érthető lett volna. De nem felejtett el!

2020. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!