Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros nőnek miért nem lehet...

Motoros nőnek miért nem lehet nem motorozó pasija?

Figyelt kérdés
Más hobbiknál nyilván nem érdekelné a nőt hogy a barátjának nem ugyanaz a hobbija. De ha a nő motorozik akkor fura lenne hogy a barátja meg nem.

2020. jún. 28. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nincs ilyen szabály :) Ha mégsem akar ilyen barátot, az gondolom részben amiatt, mert szeretne közösen motorozni, túrázni.
2020. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Igen ez érthető. De fordítva meg pl. azért mert a pasija mondjuk szeret számítógépes játékozni vagy edzőterembe járni, attól nem kizáró ok hogy összejöjjön vele, de motorozásnál meg már hirtelen fontos hogy közösen menjenek?

2020. jún. 28. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos semmi. Ha dúl az igazi szerelem, és nem csak úgy ímmel-ámmal randizgatnak, akkor a pasi örömmel megy veled mindenhová...persze szempont, hogy jó motorod legyen, és meg is tudd ülni...azt hamar észrevenni, ha bizonytalan vagy. Egy vagány nővel szívesen motorizik egy értelmes pasi.

A kérdésedre válaszolva: lehet nem motorozó pasid, főleg, ha szeret. Ha fél, mert látott motorozni, akkor beszéld meg vele, miért fél...más ok nemm lehet.


Sok szerencsét.

2020. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert motorozás, túrázás az sokak számára egy életstílus is lehet. Már-már vallás akár. Ha a párodnak idegen és sose akar veled eljönni, abból könnyen lehet konfliktus akár. Szerencsére az én párom szeret motorozni, de utasként ül mögöttem (férfi vagyok). Ez fordítva szerintem azért nem működne annyira, mert a legtöbb férfi ehhez túl hiú, nem hagyná, hogy a párja vezesse a motort, miközben ő hátul utas. Valamiért a nyugati kultúrában a motorozás "férfias" jellemző, pedig pl Ázsiában teljesen más a képlet. Ezért furán érezné magát, ha férfiként nő mögött ül a motoron. Érdekes téma lenne egy pszichológiai kutatáshoz is :)
2020. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok..a motorozós barátnös férfiak többsége túl hiú...na ez a hiú szó nem jutott eszembe.. Ez bizony nagy veszély..a hiúság majd' olyan, mint a féltékenység..


Vagy nagyon szeret, vagy tipli.

2020. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol van erre valami törvény hogy nem lehet?
2020. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:
Lehetne de nem akarnak. Ha te akarsz akkor szerezz egyet ilyen egyszerű a dolog.
2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfiként én azt mondom, hogyha bármilyen hobbi már az emberi (akár szerelmi) kapcsolatok rovására megy, akkor az már nem hobbi, hanem hóbort.
2020. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy te minden kategóriában ott vagy a csajozási problémáiddal... :D
2020. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9


A feltett kérdés miért vonatkozna minden esetben a kérdezőre?

2020. jún. 29. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!