Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új és használt autók közül...

Új és használt autók közül melyik bírja a legjobban a minden hétköznapon ~4-6 órás nagyvárosi használatot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 szerintem is így van, én úgy vettem észre, hogy leginkább a korral öregszenek a kocsik és nem a kilóméterrel. Például én is láttam már pár éves 500-600 ezret futott luxus Mercit, egyáltalán nem látszik rajta a kilóméter.
2020. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Toyota hybrid szerintem is, a legnagyobb, 2.5 literes motorral szerelt batár RAV4 is elmegy városon kívül 6-7 literből, városban akár 4 liter körüli értéket is lehet hozni. A kisebb motorok még kevesebbet esznek, például egy Corolla vagy C-HR. Ráadásul maga a benzinmotor a lehető legegyszerűbb, szívó, Atkinson-ciklusú, úgyhogy azzal nem nagyon lehet gond, taxikban is elmennek 1 millió km-t. Nekünk egy 16 éves Corollánk van 400 ezer km-rel, illetve egy 4 éves RAV4 90 ezerrel, egyikre se kellett a kötelező szervizeken kívül költeni. Mondjuk mindkettő ingázásra van használva, városban alig mennek.
2020. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Taxikat is megeszi az ilyen használat. Szóval nem alaptalan a kérdésem.
2020. júl. 3. 19:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes... a céges Lodgy-kat és Dokketeket szanaszét gyilkoljuk és nem esnek szét...
2020. júl. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!