Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumicsere után javulni fog az...

Gumicsere után javulni fog az autó?

Figyelt kérdés
E11 Corolla, 175/65/14 nyári gumival, 8 éves, elég kemény már, szóval csereérett. A kisebb úthibákat megérezni az autóval, futómű elemek rendben, azt megnézettem. A gumi befolyásoló tényező lehet? Fulda gumi egyébként, Bridgestone lenne a következő garnitúra.
2020. júl. 2. 01:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gumicsere mindenképp kell viszont, maradok a gyári méretnél, remélem a Bridgestone jó lesz. A biztonságra viszont áldozom.
2020. júl. 2. 08:59
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a mostani gumi 2.2 bar nyomáson van.
2020. júl. 2. 09:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te is keresgélj még szerelőt, aki hajlandó ilyen öreg autóval foglalkozni.


Hasonló cipőben járok. Eddig aki megnézte, szerintük minden rendben van az első futóművel, pedig kopog. Az egyik lengőkart szilentekkel cserélték csak, mert az már életveszély volt.

Vizsgán most átment, de én hajlandó vagyok, és szeretném rákölteni azt a 100-200 ezret, ami egy komplett futóműfelújítás.

Csak találnom kell egy szervízt, amelyik vállalja a szopást a berohadt csavarokkal.

2020. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gumicserétől nagy javulást ilyen téren ne várj. Könnyen lehet, hogy semmit nem veszel észre.

Bridgestone van most az én autómon is gyárilag. Nekem egy Goodyear, Continental, Michelin, amiket eddig használtam jobban tetszett.

2020. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!