Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125/50 mennyire büntethetnek?

125/50 mennyire büntethetnek?

Figyelt kérdés

A kérdés a szoksásos, de nem tudom kinek higyjek...

AM jogsim van, és egy olyan motort vennék amit 125ös (Yamaha tdr 125)

Az a helyzet, hogy a hengerbe bele van ütve hogy 49ccm illetve a folytások is benne vannak tehát a hangja ugyanolyan mint egy 50-esnek, csak épp annyi hogy megy kb 100-al..

Na most érdemes tudni hogy én nem vagyok a gyorshajtós típus annyira, tehát nem maxon mennék végig, és tudom ha balesetet okozok, na akkor aztán tényleg beszopom.


Na de ha csak normálisan közlekednék vele mint minden más ember, akkor lehet belőle bajom?

Rendőrnek ha megmutatom az adásvételi(50es) papírt illetve az 50esre kötött biztosítást illetve a hangját akkor nem fog szivatni?


És végül mi történhet ha mégsem hiszi el és mindenképp be akarja bizonyitani hogy több? Mit tud tenni? hogyan tudja ezt kideríteni?

Milyen büntetést kaphatok? Azt tudom hogy pénzbüntetés biztos, de el is tiltanak? Ha igen akkor mennyi időre?


Mindenkinek köszönöm a válaszát és kérem hogy csak olyanok írjanak akik hasonló képpen járnak, mert mint tudjuk a robogók fele amugy ilyen...


Mindenféle történetet meghallgatok, ha megállított a rendőr akkor hogy jöttél ki stb, meséljetek!



2020. júl. 2. 20:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A hangjáért se szólhat meg, mert a fojtás benne van, és olyan a hangja mint egy 50esben, és meg max 100-110et. De ha 80as óra lesz benne szerintem az se fogja zavarni
2020. júl. 4. 15:12
 22/23 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy nem azért mennék vele így mert annyira vandál akarok lenni, hanem mert rámmaradt a motor és mindenképp közlekednem kell valamivel, de ehhez meg nincs papír. Jogsim A1 mar folyamatban van. De papírok nélkül akkor se tudok semmit csinálni
2020. júl. 4. 15:16
 23/23 anonim ***** válasza:
53%

"Igazából én sem hinném hogy ennyire durva lenne ez az egész, akkor tuti nem járkálnának ennyien így..


A lántattókat leveszem, a műszerfalat lecserélem egy olyanra amibe 80van irva"


"Az meg a másik hogy nem azért mennék vele így mert annyira vandál akarok lenni, hanem mert rámmaradt a motor és mindenképp közlekednem kell valamivel, de ehhez meg nincs papír"


Figyelj, csinálj, amit jónak gondolsz, de akkor egyáltalán minek kérdezted meg, ha már el van döntve?

2020. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!