Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudnátok javasoln...

Caddy23 kérdése:

Milyen autót tudnátok javasolni aminek megfizethető a fenntartása, tuningolható, élvezetes vezetni?

Figyelt kérdés
Második autó lenne nem mindennapi használatra. Még kezdő vagyok ezen a téren,de nagyon szeretek vezetni.Én BMW E36 és E46 nézegettem ,csak nem tudom melyik motorizálás a megbizhatóbb.Esetleg tanacsok, hogy mire figyeljek oda.Mazda RX8-rol lemondtam, nem hiszem hogy bírni fogja a zsebem :).

2020. júl. 6. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Honda civic vtec
2020. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha hétvégi élményautó kell akkor az mindenképp vagy költséges, vagy nem élményautó lesz. E36-ból E46-ból is csak az átlag motorral szerelteket olcsóbb fenntartani, viszont azok meg sok extrát nem nyújtanak.


Ha meg onnan nézzük, hétvégi autónak az RX8 sem rossz ha figyel rá az ember, a motorja 60-80 ezret kibír, az még évi 5000-rel számolva is minimum 12 év.

2020. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
végy 1.8T-t és építgesd
2020. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

"megfizethető a fenntartása, tuningolható"


Mit is akarsz valójában?

2020. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fogalma sincs, csak érdeklődik. Összeget sem írt..így azért nehéz. Van, akinek a Nissan Skyline fenntartása is megoldható, van, akinek egy 1.9 PDTDI is sok. Mazda MX5, Peugeot 206 RC.... élvezetes vezetésen mit értünk? Kanyarvadászat a Mátrában, vagy suhanás a Káli medencében?
2020. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
66%

Első körben egy Dupla 1000-es motoros swiftet tudnék ajanlani.....

Második körben(majd ha leirod értelmesen,hogy mire kellene mennyi penzed van rá,mit jelent neked a tuning stb stb)lehet tudok majd ajanlani valami mást is........

2020. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Mazda mx-5. Ezerszer bizonyított már, hogy magasan a legjobb pick, ha élményautó kell. Megbízható és viszonylag könnyű tuningolni is, illetve tuningoltan is megbízható marad.
2020. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos, hogy hátsókerekes legyen, akkor sok autó szóba jöhet. Ha igen, akkor:

- Mazda MX-5. Ár/érték arányban a legjobb jelenleg. Tuningolható, megbízható.

Ha több pénzed van, akkor:

- E36, ami szerintem pénztemető. E46 pedig már annyira nem élmény... túl sok benne a technika.

- S2000. Ugyanaz, mint az MX-5, csak mindenben jobb, cserébe drágább móka.

- MR2 bármelyik generációja.

2020. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tuningolni szerintem csak a turbó benzinest érdemes. Ott van pl. a corsa D gsi. Alapból 150 le. Chiptuningolva 200 le. Elfogja bírni a plussz pacikat egyéb más átalakítás nélkül. A szívó benzines sokkal több pénzt fog felemészteni az 50 plusz lóerőhöz.
2020. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mennyiért és mi a cél?

Ha ilyen olcsó coupe formákat keresel, akkor ott az Astra G Coupe is. Van 192-200 lóerős 2.0 turbó motorral. Tuningolni és fenntartani is fillérekből lehet. Igaz elsőkerekes.

De akár bármelyik VAG szóba jöhet 1.8T vagy V6 motorral a korábban felsoroltak mellett, de még 1 millió körül.

2020. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!