Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az ár kategóriában...

Ebben az ár kategóriában melyik a legjobb sport/sportos autó?

Figyelt kérdés
Az ár max 1.5-2m forint azok irjanak lehetőleg akik ismerik a tipusokat

2020. júl. 7. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
MX5
2020. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mindig az MX-5 a példa.

De nekem az eléggé szappantartó méret.

Golf GTI-ben gondolkoznék magam részére

2020. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
az mx-5 nekem se az esetem
2020. júl. 7. 14:20
 4/22 D. Brasco ***** válasza:
2millioig mar nagyon sok hot hatch belefér....azok közül néznék valamit.....ezt az elcsépelt mx5 dolgot meg elfelejteném
2020. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hothatch-ből melyiket érdemes? mert van sok féle
2020. júl. 7. 15:04
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más az igénye, nekem elő kerekes kocsi sose kéne, ami élményt is nyújt az ott kezdődik, hogy hátsó kerék vagy összkerék. Az MX-5 sose volt és lesz sportkocsi, kivéve ha valaki leturbósítja és lesz 300 lóerő. Esetleg egy olcsóbb Impreza?
2020. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy wrx már nekem nagyon draga
2020. júl. 7. 16:20
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Hiába fröcsögnek itt a nokedlik 60 lóerős, 20 éves autóból, hogy 300 lóerő alatt nincs sportkocsi, menj el, ülj be egy mx-5-be, próbáld ki, s megérted, hogy miért nyeri meg az összes tesztet bármi ellen a kategóriáján belül és miért ajánlja mindenki (persze, aki valóban ért hozzá), mint olcsó, könnyen fenntartható élményautó.
2020. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tudom lóerő/kg arányban nagyon jo lehet nem tudom pontosan hany kiló de sztem olyan 900 körül lehet de nekem maga forma se anyira jön be
2020. júl. 7. 16:29
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Első kerék sosem lesz annyira élvezetes, mint a hátul hajtás - mindhat bárki bármit. Gyorsak a modern hot hatchek, lehet velük sportosan vezetni, de nem lesz akkora élmény.


Nyilván ennyiből lehet régebbi hathengeres 3-as BMW-t is venni (E36, E46), viszont ezeknek a fenntartása tud durva lenni, akkor is, ha patika. Meg hát öregek. Egy E46 még használható kategória, az E36 már oldtimeresedik (az első darabok már konkrétan azok is), cserébe elég jó vezetési élményt adnak, ha rendben vannak tartva, a sorhat hangja pedig ebben az ársávban elég erős.

2020. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!