Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora kereslet van ezres...

Mekkora kereslet van ezres sportmotorokra 200 lóerővel, ha meg is veszem buknék rajta emiatt?

Figyelt kérdés
Jogsim van rá, kisebbre cseréltem az autót és maradt pénzem bőven, amit most tényleg elkölthetek, tudom hogy alig tudják ezeket kimotorozni akik meg megpróbálják többnyire csúnya vége is lesz, nem tudom miért de kell nekem egy ilyen gép, ha 1-2 év múlva el is adnám, de szeretném megélni ezt is.
2020. júl. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Autót/motor nem befektetési eszköz.


Igen, buksz rajta, még ha rá sem ülsz.

2020. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Miért akarnál ezrest venni? 600-as KRESZ keretein belül sokkal jobban kimotorozható, sokkal jobban meg tudod közelíteni a motor határait, ami miatt sokkal élvezetesebb a legtöbb ember számára. Nekem a legélvezetesebb motorozásaim talán egy 125-ös supermotoval voltak, mivel akármikor ott tudtam lenni a határ mentén, ami hatalmas mosolyt csalt az arcomra, mindezt 70 km/h-nál.


Újonnan is, használtan is olcsóbb megvenni, olcsóbb fenntartani, kevésbé esik az ára egy 600-asnak. Ezres csak akkor praktikisabb, ha utassal akarsz gyakran túrázni, mivel 60-70 Nm helyett 100+. De ki akar sportmotorral gyakran túrázni, még inkább gyakran utassal túrázni?


Azt meg halkan jegyzem meg, hogy statisztika szerint kezdők, újrakezdők a legveszélyeztetetebb csoport, márpedig ha jól értem a sorok között, te az utóbbiban vagy. Nagyon gyakori, hogy középkorban járó férfiak "elővakarják" a fiók mélyéről a 20-as éveikben szerzett A-s kategóriát, majd miután már anyagilag megtehetik, vesznek egy monstrumot, amit valószínűleg soha a büdös életben nem fognak normálisan kimotorozni, majd 1 éven belül baleseteznek, rosszabb esetben belehalnak.


Úgyhogy csak óvatosan, kérlek. Hajrá, sok élvezetes km-t kívánok, akármit is választasz végül! :)

2020. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha még nem motoroztál,nem akkorával kellene kezdeni!Motorosként mondom.
2020. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Egy tucatmotor nem lesz befektetés.

Max, ha minimális futással és bukás nélkül lerakod valahogy állagmegóvva vagy 20-25 évre.

2020. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

" Jogsim van rá ".

Na ez ide nagyon kevés.

Ez a van jogsim talán egy 50-es robogónál jó, de ide már gyakorolni is kell.

" alig tudják ezeket kimotorozni akik meg megpróbálják többnyire csúnya vége is lesz "

Ez igaz.

2020. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!