Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Online kresz tanfolyam meg...

Online kresz tanfolyam meg lett rendelve nekem tegnap még jó volt, ma már nem enged belépni. Mi csináljak??

Figyelt kérdés
Email és a jelszó biztos hogy jó hisz tegnap regisztráltam, és le is írtam magamnak. Regisztráció is jó volt hiszen tegnap már beléptem és tanultam. Nem enged be. Most mi csináljak??

2020. júl. 15. 08:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Új jelszót akartam kérni és azt irja hogy nem vagyok benne a rendszerben. Pedig tegnap még jó volt. személyesen rendeltem meg.
2020. júl. 15. 08:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.
2020. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az lesz, annyira tudtam hogy inkább tantermi képzés kellett volna de az meg nem indult.
2020. júl. 15. 08:16
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! ugye google fiókkal lépsz be? nekem ez volt a probléma. nem email címmel kellett belépni hanem google fiókkal.
2020. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én beregiszraltam a gmail.com címet szóval én így vagyok regisztrálva de nekem nem ad más belépési lehetőséget.
2020. júl. 15. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
E-titánt használsz?
2020. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Most meg megnyitottam az emailben a linket amit küldtek tegnap hátha újra lehet regisztrálni és most meg jó. Nem értem 😂
2020. júl. 15. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Meg mond el 10x hogy tantermi kellett volna..

Sok helyen mar egyaltalan nincs tantermi oktatas, mar a virus elott se volt, most meg foleg

2020. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!