Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manuális váltásnál baj ha az...

Manuális váltásnál baj ha az utas is érzi ha sebességet vált a sofőr?

Figyelt kérdés

Automatákat néha illetik azzal, hogy "rossz mert érzed, hogy vált".


Eddig csak manuálist vezettem, és érezhető, hogy váltok néha.



#Sebességfokozatváltás
2020. júl. 15. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem azt mondta fiatal koromban az főnököm, hogy az a jó sofőr akinél nem lehet érezni, hogy vált.
2020. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem baj, csak max. kényelmetlen az utasnak.
2020. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Igazából azt mondanám, ha személyszállítással (taxi, kisbusz stb.) foglalkozol, akkor baj. Ha csak úrvezető vagy, akkor tökmindegy, azt csinálsz, amit akarsz.
2020. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Őőő LoL.. most csinálom a D jogsit. :D. De a buszon nem érzem, hogy az oktató bólogatna vagy a srácok akik utánam vezetnek. Teherautón is ez volt, én sem éreztem, hogy váltok.


De a kis benzinesen, meg a dízelemen érzem, utóbbiba meg kettöstömegű is van. ( tuuudom, meg fogom ölni így, már van új a garázsba 1 éve).

2020. júl. 15. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ne érezné az utas amikor, hirtelen megszűnik az 1G tolóerő hátulról egy másodpercre, amig váltok. :D
2020. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs nékem 2jz. :)
2020. júl. 15. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Baj, de 10ből 9 ismerősöm mellett bólogatok utasként, ez ilyen.
2020. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Baj, nekem a vizsgabiztos mondta mar az elejen, uram ne erezzem hogy hasznalja a valtot..nem is hasznaltam 1esbe mentem vegig. (poen off)

De tenyleg ezzel nyitott.

2020. júl. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Te amúgy mindent kétszer erősebben érzel a vezető ülésben. Az utas pont leszarja ha egy picit érződik a váltás.
2020. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon kellemetlen amikor vezetek, Apukám szerint végig bólogatja az utat.. érdekes, akkor miért nem Ő vezet? Nemde? Bár én ritkán vagyok utas ,sajna :(
2020. júl. 16. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!