Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire kockázato...

Szerintetek mennyire kockázatos egy MK1-es Focusért 7-8 százezer ft-ot fizetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd venni egy benzines autót, így átlagos használatra, de inkább rövidebb távokra használnám. A keret nem a legnagyobb, így hát gondolom a lehetőségek is szűkösek. Ezek a Focusok nagyon tetszenek, és sok jót is olvastam róluk, hogy milyen jó vezetni, megbízhatóak is azok a típusok, amiket én néztem, 1.6-os benzin kézenfekvőnek tűnik. Van benne erő, nem eszik sokat, stb. Ugyanakkor félek, hogy mivel a legújabb is 16 éves már ezek közül, megvenném, és 2-3 év múlva kirohadna alólam. Ez az amitől félek őszintén szólva. Nem hinném, hogy egyébként nagy probléma lenne majd vele, mert nem egy betegágy elvileg az autó, de elég rohadósak, nem? Pár százért nem akarok venni hulladékot, 6-7-8- kilóért már szépek vannak, de nem lenne jó, ha 2 év múlva lehetne cserélni, mert elporlad a rozsdától. Szóval mit tanácsoltok?

2020. júl. 17. 17:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én 2500 € ert vettem egy 2.0 16v Turnier t, aztan kiderult, hogy... hengerfejes 😢

Már 7 ezerbe van és minden uj benne.

3 éve megvan, imadom.

De megegyszer nem vennek fordot...

2020. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!