Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kicsit értetlen tudok...

Ha kicsit értetlen tudok lenni és lehet hogy nehezebben tanulok, attól még megtanitanak vezetni??

Figyelt kérdés
Most csinálom a kreszt most még itt tartok. Mennyire baj ez amit fent írtam?? És ha nem ismerem annyira a várost?? Az oktató majd mondja merre menjek??

2020. júl. 20. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálnak maradjunk annyiban.. Első órán mond el az oktatónak h kicsit lassabb vagy. Sok hülye kap jogsit, neked is menni fog 😂 Csak vicceltem.

A kresz tanulása hogy megy?

2020. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megy, már régen nem tanultam semmit. De rá áll az agyam.
2020. júl. 20. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből így nem lehet még sejteni sem, hogy mennyire vagy képes önállóan jó döntéseket hozni.

A jogosítványhoz kb annyi a feltétel, hogy a szabályokat be kell tartani, jól reagálni a körülötted történő eseményekre, iskolai végzettséget tekintve a 8 általános a feltétel.

Az, hogy értetlen vagy, nehezen tanulsz, igazában nem sokat mondó információ.

Az oktató annyit fog mondani, hogy jobbra, balra, egyenesen, stb - de nem fogja mondani hogy itt ne, mert nem szabályos, majd ott lesz szabályos, azt neked önállóan kell tudni (nem az a lényeg, hogy a KRESZ vizsgán valahogy átmenj, a tanultakat a gyakorlatban kell tudni alkalmazni, és akkor már nincs egy perces gondolkodási idő)

2020. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenkit meglehet tanítani. Van akit lassabban.

Úgy menj neki, hogy sok óra kell majd. Mennifog! Jó móka!

2020. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyes ázsiai országokban 3-4 hét (!!!) alatt lehet jogsit szerezni.


Ha nekik megy, neked is menni fog.

2020. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenki meg tud tanulni vezetni. Csak ne legyenek nagy elvárásaid és a 30 órát felejtsd el. Mondjuk várostól is függ, hogy hol tanulsz. Budapesten a legnehezebb. Itt a 60-80 óra se kirívó.

Ha jó oktatót kapsz, akkor megfelelően át fogja tudni adni az ismereteket.

2020. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem közel 100 lesz a vége.

Nem bánom. Így a kocsit is magabiztosan kezelem. Az oktatóm mondta, hogy majd a gyermekeinek is legalább 80 vagy száz órát ad, hogy magabiztosan kezeljék a kocsit. Onnan már könnyebb egyedül közlekedni.

32/N

Nem vagyok retardált, hogy ennyi óra kell. Folyamatosan fejlődök. Nagyon felgyorsult a tanulási folyamatom az elmúlt 2-2,5 hónapban. Sokszor én is meglepődök, hogy ami "tegnap" még nem ment, másnap már megy és onnantól mindig.

Pl. Vidék, kisváros, zóna, nehéz, szűk jobb kanyar egyirányú nagyon szűk utcába. Pár hónapja nem igen ment. Majdnem felkapta a padkát a kerék. Pihentettük. Most gond nélkül megcsinálom pedig azóta nem csináltam egyszer sem.

Adj időt magadnak és ne félj!

Úgysem lesz benne a jogsiban hogy hány órát vettél, ahogy az sem hogy hányadjára sikerült.

2020. júl. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez igaz kedves utolsó, csak nem biztos hogy mindenki ki tud fizetni kozel 1 millio foruntot erre.
2020. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Nem lesz ez egymillió...

2020. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!