Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autosiskolat ajánlanáto...

Melyik autosiskolat ajánlanátok egy 34 éves férfi számára?

Figyelt kérdés

Olcsó és jó legyen, illetve Budapesten belül.

Köszönöm a segítséget előre is!



2020. júl. 23. 07:23
 1/8 vantel ***** válasza:
Megoldjuk okosba bt. Pont csóringereket várnak.
2020. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg az összeset a neten és azt is hogy mit írnak róluk. Ha nincs kiírva ár, hivd fel kérdezd meg. Ezt csak így lehet.
2020. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
34 eves 'ferfi' aki egy autosiskolat nem tud onalloan kivalasztani. Aha... :D
2020. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nekem is feltünt hogy minek irod oda a korodat.

Sőt még a nemedet se kellett volna.

2020. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen, vannak ilyenek. Már a felhasználó neve is árulkodik a személyiségéről. Csak akkor csinálj jogsit szerintem ha nagyon muszáj, ezt javaslom neked.
2020. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát öcsém, hogy ti milyen egy gondolkodás mentes keretének vagytok!

Tisztelet a kivételnek!

Nem életképtelen vagyok csírak!

Hanem aki már lerakta a jogosítványt, annak lehet tapasztalata ilyen téren hogy melyik lehet jó! Nyilván amit ő tart normálisnak!

A koromat azért irtam mert régen is más volt és most is más a vezetési stílus! Ehez merten felnőtt emberek válaszát vártam volna de hihetetlen hogy csak keretének vannak!

Ha nem írom oda hogy férfi vagyok, akkor meg az lett volna a baj, hogy nem lehet igy ajánlani ha nem tudjuk férfi, vagy nő vagy! :D

Ennyi degeneráltat egy helyen...

Kossz a semmit!

2020. júl. 23. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

28 vagyok, nemrég csináltam jogsit munka mellett a Webjogsinál Budapesten, és ajánlani is tudom, mert:

- beiratkozás szinte teljesen online, a szerződést postázták, egy példányt és az orvosit kellett csak visszaküldeni levélben

- KRESZ online, minőségi tananyag, saját tempóban tudtam csinálni

- nagy oktatóválaszték, fotókkal, autó, kerület, idősávok, óradíj alapján tudsz választani és egész Pesten vannak. Óradíjak 5500-7500 között vannak.

- KRESZ vizsga után másfél héttel már vezettem is, nem volt több hónapos várakozás

- mindent online, kártyával vagy utalással fizetsz, nincs KP-zás

- oktatómmal 100%-ban meg voltam elégedve

- rendesen vezetett kilométerek és órák

- vizsga teljesen tiszta volt, kenőpénz nélkül

- vírushelyzet alatt korrekten, folyamatosan tájékoztattak mindenről, a hozzáféréseket meghosszabbították, amikor nem lehetett vizsgázni


Röviden ennyi, ismerőseimnek is nyugodt szívvel tudom ajánlani. Az én oktatóm 6500-as óradíjjal dolgozott. Biztos vannak olcsóbb, 5000 forint / órás helyek, de nekem ez így teljes mértékben megérte.

2020. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod és a segítségedet!

Végre valaki aki megertette a kérdés /keresemet! :)

Tényleg köszönöm szépen!

Szép napot neked!

2020. júl. 24. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!