Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek nem ismerik a...

Az emberek nem ismerik a saját autójukat?

Figyelt kérdés

Napok óta nézegetek használt autókat, és olyan hülyeségeket látok leírva, hogy az valami hihetetlen. Ami szembetűnik folyamatosan, hogy odaírják, egy full légzsákmentes autóra, hogy "vezetőoldali légzsák", "utasoldali légzsák". Extrém esetben még függönylégzsák, meg oldallégzsák :D


[link]


Nem tudja pl. ez a tulaj, hogy a 16 éve szeretett kocsijában, egyáltalán nincsen légzsák?!


2020. júl. 23. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Bár én autómániás vagyok, és naponta túl sokat, akár órákat töltök azzal, hogy autókról dokumentálódjak, teljesen normálisnak tartom, hogy van aki nincs tisztában minden apró szar részlettel az autóról. Egyébként a légzsákot tényleg nincs honnan tudni, max ha megszámolod.
2020. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem létező hirdetést belinkelni és következtetéseket levonni belőle nem semmi mutatvány...
2020. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem nézted meg időben a hirdetést és levették, az nem a mi hibánk. A hirdetés létező volt, mert én is láttam. De a kérdés szempontjából tök irreleváns, hogy milyen kocsi volt hirdetve.
2020. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!