Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rutin pályán hányadik órától...

Rutin pályán hányadik órától kezdtetek ügyesen közlekedni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

-10 :)

Kijártunk faterral, megtanított jogsi előtt.

2010. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már az első óra végén jól mentem a pályán. Nem is vezettem mind a 9-et a pályán :)
2010. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
most tartok a 14.órámnál, én mondjuk eléggé ingadoztam, ami a képességeimet illeti, voltak jobb és rosszabb napjaim, volt hogy mindent tökéletesen csináltam, volt hogy másnap már lefulladtam vagy 2es helyett 4esbe váltottam.. :D ne izgulj, az oktató azért van hogy megtanítson, ne érezd magad kellemetlenül ha béna vagy. amennyi óra kell, annyit vegyél, de ne hagyd hogy többszáz pótórát vetessen veled..sajnos én most ilyen cipőben járok, mert az oktatóm minél több órát akar kisajtolni..
2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már az első órán kezdtem belejönni, igaz, akkor még csak 1-esbe kellett mennem, s úgy csinálni a feladatokat, kanyarodni megtanulni normálisan stb. utána meg gyakoroltunk mindenfélét, vizsga elötti órán pedig fel kellett kapcsolnom egyenes szakaszban 3-asba, mert addig nem kellett.
2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanpályán végig jól mentem, forgalomban már nem annyira...
2010. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

14 éves koromban tanítottak meg a kocsi kezelésére. 18 évesen raktam le a jogsit. Addigra már több kamiont is kipróbáltam (természetesen csak telephelyen és mindig figyelt valaki, hogy ne bontsak mondjuk tolatás közben).


Amikor elkezdtem a rutint, akkor 3 kört mentem a pályán és az oktató kivitt a városba még az első órán.

2010. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!