Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az 1/1.2l-es...

Drake13 kérdése:

Mit gondoltok az 1/1.2l-es Mk3-as Fabia-ról?

Figyelt kérdés
Mai napig egy Mk1-es 1.4-es 68 le-s Fabia boldog tulajdonosa vagyok. 2002-es autóról van szó, ami már mondhatni, hogy kissé elavultnak számít, így eljött a váltásnak az ideje. Az én Fabia-mmal maximálisan meg voltam elégedve, így arra gondoltam, hogy a következő autóm is lehetne egy Fabia. Mit gondoltok erről az 1/1.2-es turbós benzinmotorokról? Mennyire problémásak ezek? (100-150 ezer km-ig nézem őket használtautón, illetve 2015-2018-as évjáratokról van szó.)

2020. júl. 26. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 68-as van, és hiába nem egy atomerőmű, szuper a maiakhoz képest. Én meghagynám.
2020. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is imádom, de van pár dolog, ami miatt szeretnék megválni tőle. Nincs benne klíma, ülésfűtés, így télen, illetve nyáron nem éppen a legjobb utazni benne. A fogyasztása 7 liter környékén van, az újabbak szinte biztos, hogy 6 liter alatt fogyasztanak. Ezt a kasztnit a 68 lovas motor simán meghajtja, de egy 110 lovas az más dimenzió lenne! (Elvégre kb ugyanakkora az mk3-as kasztnija is.) Na meg az enyém lassan 20 éves lesz, így már például az ajtók is nyikorognak és szorulnak, ami néha idegesítő tud lenni.
2020. júl. 26. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis autót nem vennék.

Egyébként Rapidban nem gondolkoztál? Skoda Rapid spaceback tök vagány.

2020. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!