Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akarok kocsit váltani...

Most akarok kocsit váltani fiat stilo mennyire megbízható?többi lent

Figyelt kérdés
hali akinek van fiat stiloja tényleg rossz? 400 ezrem van fontos lenne nekem ez a dolog neten olvastam hogy rossz motor olasz motor meg rengeteg helyen 1.2 1.4 nézegettem 3-4 kilo körül

2020. júl. 31. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
HA mindenütt azt olvasod meg hallod hogy rossz mind akkor miért ehhez ragaszkodsz?
2020. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert francia kocsikhoz is ezt írják ismerősömnek 10 éve van csak alap dolgokat költött rá más baja nincs csak érdeklödöm ezért gyakorikérdések tapasztalatra vagyok kíváncsi
2020. júl. 31. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is peugeot van több mint 10 éves és még semmi nem romlott el rajta.
2020. aug. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Havernak volt Stiloja ami elromolhat benne el is romlott.
2020. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bamboochatheone ***** válasza:
Az 1.2 1.4 motorok jók. Ritkán van velük baj, ha teheted 1.4est keress. 95 ló, 6 sebesség. Nekem 1.8as Stilo van én imádom.
2020. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mennyire sürgős, de 4 kilóért ne vegyél autót. Egy üzembiztos 6-7-től indul, amit a 4 kilós autóra elég mahar rá kell költsed. Fiat, Alfa : lehet jóba is belenyúlni, de ebben az árfekvésben nagy a rizikó, pláne ha nincsen valami jó szerelőd. Sokat fogod az udvaron nézegetni. Előbb ülnék be egy Hondába, vagy végső esetben egy Golf, vagy egy Opel.
2020. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
400e-ed van akkor max 200ért nézegethetsz autót.. eredetiségvizsga, átíratás, első szerviz elviszi a maradék 200at.
2020. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1.2-es van. Első gazdás volt akik újként vették, aztán 18 évesen eladták 104000 km-el. Rozsda és rohadás mentes volt, itt ott a városi használat látszott a kasztnin, de a motorja váltója tökéletes volt. 500-ért vettem, vezérlés csere, olajok szűrők, gyertya csere, 4 új nyári gumi, fék betétek cseréje, illetve kuplung csere, karosszéria munka, ezekkel együtt már 850-be van, viszont nem bántam meg. Nem egy vadállat, viszont az 1.2-essel van a legkevesebb baj. Gyakori hiba a légzsák vissza jelző, de ezt ellenálásokal vagy emulátorral meglehet oldani, én az előbbi verziót használtam. Más gondom nem volt vele. Mióta nálam van, beletettem 70 000 km-t másfél év alatt, gondom nem volt ez idő alatt, nagyon megszerettem.
2020. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Stilo méltatlanul lebecsült autó, sokkal jobb mint ahogy a közvélekedés tartja. Nem tökéletes persze, de nem vág földhöz egyik hibája sem. Minden motorja megbízható ha nem hanyagolták el végletesen. Keress egy szemre szép darabot, majd nézd át műszakilag is, teljesíteni fogja az elvárásaidat.
2020. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!