Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard valaki mar...

Adipex retard valaki mar iratott fel receptre hazi orvossal es kibirta valtani kulfoldon?

Figyelt kérdés

Vagy ha neten rendeltetek,melyik oldalrol es eredeti mennyire hatott?mi a tapasztalaitok dècsi monirol/sok a pro es kontra,csak az irjon aki rendelt es kiprobalta!/

Most talaltam ra erre a gyogyszerre,nagyon sokat olvastam rola,tudom mik lehetnek a mellekhatasok,szeretnem kiprobalni az eredetit,de nem a kioktatasaitokra vagyok kivancsi hanem ha tudtok segitsetek!

Elore is koszonom aki normalisan a kèrdèsre valaszol :)



2015. aug. 24. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ezeknek. Ha jó a diétád, akkor azért, ha rossz a diétád, akkor meg végképp. Ezek nem arra vannak, hogy te majd ettől fogsz lefogyni, ó nem. Ezek ~100-szal megnövelik az elégetett kalóriák számát, amit egy rövid edzéssel is elérnél - ingyen. Ez azoknak kellhet maximum, akik nagyon szárazak akarnak lenni, >8% testzsír. Felette a hatása elenyésző, és tényleg haszontalan, mert ha jó az étrended, amúgy is fogysz, ha pedig tömegnövelés közben szednéd, hogy ne zsírosodjál annyira, akkor pedig pont, hogy magad ellen dolgozol, hiszen akkor meg a kalóriapluszra hajtasz.
2015. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Testepitok tapasztalataira is kivacsi lennek en is tudom h sokan szedik..bár en fogyni akarok -20kg..nem szalkasitani..

2015. aug. 24. 09:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha húsz kilót akarsz fogyni, akkor meg még annál inkább haszontalan. Spórold meg azt a pénzt, és vegyél belőle friss zöldségeket, már egy hónap alatt hálás leszel érte.
2015. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, milyen mellékhatásokról olvastál. Mert amiket én találtam... Akkor se szedném, ha komoly pénzeket fizetnének érte!
2015. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hat elvileg akik hasznalták/hasznaljak azok 1-2honap alatt tizenpar kilokat fogytak konnyeden es nem ereztek ehseget,szinte ra se birtak nezni az etelre,epp csak annyit ettek amennyi tenyleg szukseges..a kura vegere osszeszukult a gyomruk,es tartottak h nem zabalnak ossze vissza,es miutan lealltak a cuccal utana se jott vissza semmi..



Adipex mellékhatása

Mint minden gyógyszernél, Adipex alkalmazásánál is előjöhetnek mellékhatások. Az Adipex mellékhatások az Adipex retard kúra első hónapjában lehetnek a legerősebbek. Az Adipex szedésének már a második hónapja alatt a mellékhatások csökkennek vagy egészen eltűnnek. Az Adipex elviselhetőbb mellékhatásai a következőek:

-ingerlékenység

-idegeskedés

-nyugtalanságérzés

-érzelmi labilitás

-kismértékű fejfájás

-alvászavarok

-gyomorpanaszok (hányás, hányinger, hasmenés)

-pulzusszám megnövekedése

Az Adipex retard fogyást elősegítő patikaszert beszedő ember testétől is függ, hogy miféle mellékhatások mutatkozhatnak az Adipex retard súly csökkentés során.

A mellékhatások kivédése vagy csökkentése miatt Adipex fogyasztó hatású fogyasztószer használatát megelőzően javallott a részletekbe menő szakorvosi vizsgálat, a fizikális valamint mentális hogylét felmérése, ha Ön más különböző gyógyszerkészítményt is folytonosan alkalmaz.

2015. aug. 24. 12:14
 6/15 A kérdező kommentje:
A "korhazba kerulos" mellekhatasok azok csak a gagyi internetes hamisitvanyoknal vannak,ezert nem szeretnek en se onnan rendelni,ki tudja melyik-milyen..mit hoz ki... azert kerdeztem h vkinek sikerult e mar kulfoldon patikaban vennie,mivel osztrakban/svajcban/csehben/angliaban..stb torzskonyvezett legalis gyogyszer amit haziorvos ir fel tulsulyal szenvedoknek..es nincs is semmi komoly bajuk a pacienseknek..
2015. aug. 24. 12:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Ők azért fogytak, mert rendes diétát követtek. Hidd el, hogy ez csak egy nagyon drága placebo. Húsz kiló felesleggel heti 1 kilótól simán meg tudsz szabadulni. Az, hogy ez 100-150 kalóriával megnöveli a kalóriaégetésedet (ami már extrém túlzás), az azt jelenti, hogy 1800kcal helyett 1650-et használt fel a szervezet. Tekintsünk el attól, hogy ez már pont, hogy az anyagcsere lassulásához vezethet, ha túlságosan visszafogod magad, és nézzünk egyszerű számokat.

1kg 9000kcal. 150kcal 60x van meg benne, azaz a látható eredménye, a mínusz egy kiló 60 nap alatt érvényesül.


De továbbmegyek, étvágycsökkentő hatás. Ha jó az étrended, amúgy sem vagy éhes, hiszen úgy vittél be elegendő mennyiségű kalóriát az étkezéseid alatt, hogy a következőig nem is gyötör semmi, leszámítva azt az 1 hetet, míg átállsz rá.


De tudod mit? Vedd meg jó drágán, és jöjj rá magadtól, hogy mennyire felesleges volt. Saját hibáiból tanul az ember.

2015. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!De amugy nem értem miert nem lehet a kerdesre valaszolni...igy nem jutok elorebb...ilyeneket olvasgatok folyamatosan,lassan mar kiolvasom az osszes topicot,cikket,webhelyeket az adipexel kapcs.ban es semmi konkret,h ki honnan szerezte..
2015. aug. 24. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért nem találsz ilyen infót, mert legálisan nem juthatsz hozzá! Magyarországon nem engedélyezett. Csak úgy tudsz hozzájutni, ha külföldön iratod fel, ugyanis nagyon szigorúan ellenőrzik a készletet, nem véletlenül. Még a valódi is rendszeres orvosi ellenőrzés mellett szedhető!

Amit a neten árulnak, kivétel nélkül mind hamisítvány, amfetamin származékokkal. Az is, amit valódinak hirdetnek, marhára nem az!

2015. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hat amugy az is volt az eredeti kerdes de senki nem arra valaszol.. :/
2015. aug. 24. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!