Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevásárlóközpontok parkolóiban...

Bevásárlóközpontok parkolóiban néha megmutatom hogy a Teslám önmagától parkolni.Akinek van olyan kocsija aminek van ilyen extra funkciója ő is szokta használni parkolásnál?

Figyelt kérdés

Szeretem megmutatni hogy már vannak ilyen autók is.sokszor csak ámulnak néha kérdezgetnek is ha látják hogy pont melléjük parkolok így be a teslával.

Jó látni hogy az emberek azért kiváncsiak a technikai fejlődésre.

Ti is használjátok parkolásnál vagy inkább a manuális módszer még mindig az előbbrevaló?



2020. aug. 3. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Aludj már, ne trollkodj.
2020. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az S500-ast elcserélted erre?
2020. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem sofőröm van a Bentley-hez. Sose nézem, hogy parkol. Ilyen puttó proli helyekre meg nem járok, amit leírtál.
2020. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helikopterrel ott parkolok ahol akarok, de van amikor magángéppel szállunk le a Tesconál.
2020. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem duruzsol mint a bmw mi?
2020. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

lassan 10 éve elérhető már ez az űrhajó technika


egy kisautóba is kérhető extra, ez lenne a nagy fejlődés? :D

2020. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Igen én is igy szoktam csak én még előtte körbeszórólapozom a pláza környékét,hogy mindenki tudja,hogy pontosan hol es mikor tartok parkolási bemutatót.
2020. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!