Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötelező biztosítás kalkulátor?

Kötelező biztosítás kalkulátor?

Figyelt kérdés

A kalkulátor kérdezi, hogy hány km-t fogok menni évente. Mi van, ha rosszul becsülöm meg és többet vagy kevesebbet megyek, mint amit megadtam. Következő évben, mikor kitöltöm, akkor a futásteljesítményt is be kell majd írni, össze tudja hasonlítani. Akkor megemelik a díjat? Érdemes alaposan végiggondolni, hogy mennyit megyek majd?

Köszönöm!


2020. aug. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A napokban volt szinte szó szerint ugyanez a kérdés...
2020. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha belinkeled, megköszönném. Nem tudtam.
2020. aug. 5. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly kalkuláltam úgy, hogy azt írtam be 15 ezret megyek max illetve külföldön nem használom. Utána kalkuláltam egyet, hogy 30 ezer km felett megyek és néha külföldre is. Forintra ugyan annyi lett a biztosítás.


Sok dolog van amit kérdeznek de nem mind díjnövelő.

Például nekem az se növelte a díjat, hogy nem vállalom hogy évszaknak megfelelő gumival közlekedek.


Szerintem casco-nál számít.

2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemszámít
2023. ápr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!