Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi használtautó vásárlás?

Audi használtautó vásárlás?

Figyelt kérdés
A kiszemelt egy Audi A6 3xS-line 3.0 TDI Quattro lenne. 2011-es modell. Sportkormány, S-line belső-külső, napfénytető, tempomat, automata 6 sebességes tiptronic. 210 ezer kilométer van benne. Ismerős a tulaj, vigyázott rá, mindig rendben tartotta, nem 30-ezrenként cserélt olajat stb... 11-12 ezer euro reális lenne ezért az autóért? Legfőképp autópályán használnám nagyobb távokon.

2020. aug. 5. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyira vigyázott rá és megkapta a szervizeket szerinten reális.
2020. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez már ugye az új 4G modell? Ha tényleg annyira rendben van, és tényleg csak ennyi a km, akkor teljesen reális ár. Az megint más kérdés, hogy a fenntartása elég költséges egy ilyen autónak, és egy komolyabb, váratlan hiba esetén simán rá lehet költeni az árának harmadát-felét. (vezérlés, váltó, porlasztók, stb) De az áre ettől még reális.
2020. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
4f modell, szóval a régi kasztnis, de megmondom őszintén nekem ez a forma is nagyon bejön...
2020. aug. 6. 09:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nekem is 4F van, bár még 2004-es, jók ezek, persze. De azért kb. 4M ft egy 4F-ért már erősen határeset, ennyi pénzért már-már gyári állapotú kocsit vár el az ember. :) 3M ft reálisabb ár lenne érte. Mondjuk tény, hogy a 3xS-line sokat dob rajta. A kérdés, hogy megér-e neked ennyi pluszt.
2020. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem alkudd le 10500 alá és akkor mehet a dolog.
2020. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

C6-ért sok, sőt szerintem rengeteg, nagyjából az itthoni kínálat legteteje felett van még egyel :D. Annyit nem érnek ezek az autók... Előttem jól írták. 3 milliót talán. De én még annyit se adnék értük. 4 millióért olyat várnék, amiben 60 ezer km van, és még új szaga van belül... kis túlzással


Ennyi pénz C7-ért már-már határeset.


4 millióért én biztos nem vennék C6-ost, hiába facelift. Szerintem te se tedd. Inkább rádobnék még párszáz ezret, aztán vehetnél egy egész jó állapotú C7-et. Szintén hasonló paraméterekkel. De akár már ugyan ennyiért is kapsz C7-et.

2020. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Az Audi egy olyan Volkswagen, ami BMW szeretne lenni.
2020. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
#7: Dehogy szeretne BMW lenni. De várjá.. Kitalálom. Neked BMW-d van. Gondolom 15-20 éves. Vagy E46 vagy E90. Valami 320d. Ültél már 15 éves Béjjemvében és annál jobb nincs, BMW az istenkirály. És mindenki BMW szeretne lenni. Mindenki BMW-t akar. Mindenki arra veri otthon. Igaz?
2020. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 az Audi már rég lehagyta a VW-t. Autóbemutatókon pedig már azt is mondják, hogy a legújabbak minőségben már a BMW-t és a Mercit is.
2020. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Bakker olyan félelmetesen buták vagytok. Nem hallottátok még ezt a mondást az Audiról? Egy olyan újságíró mondta, akinek a lábtörlője nem lehetnétek, és totál igaza volt, ezzel jól beoltva a márkát. Mindenki tudja, hogy a német trióból az Audi örök harmadik helyezett bőségesen hátul kullogva a Mercihez meg a BMW-hez képest.
2020. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!