Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 550i f10 4.4 v8 motor és...

Michael880117 kérdése:

Bmw 550i f10 4.4 v8 motor és váltó megbízhatósága érdekelne! Népitéletben nem találtam rolla semmit! Kinek mi a véleménye rolla?

Figyelt kérdés

#BMW #550i
2020. aug. 7. 21:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30

Az a V10-es motor az M5-ben köztudottan problémás. Az 5.2 V10 FSI az Audikban viszont nagyon össze lett rakva Győrben, többszázezer km-t bírnak. Rengeteg autóba ment az a motor, nemcsak egyetlen egy modellbe, mint a BMW-nél: Lamborghinikbe mai napig az egyik fő motor, de ment Audi S6 és S8-ba is, illetve az Audi R8-ba mai napig ez a motor kerül. Szerintem minden, csak nem nyomatékszegény, bár nyilván nem úgy megy 1500 fordulaton, mint egy turbós motor.

2020. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Jah nem nyomatékszegénységre gondoltam,hanem túl húzva mint az m5-öt!ezért mindent elnyal belül! Végre valami biztató az s audi-ra érvelve! Lehet adok még neki esélyt!
2020. aug. 14. 15:23
 33/36 anonim ***** válasza:
Mobile.de-n lehet találni többszázezer km-el Audi R8asokat, Audi S6 és S8-asokat, sőt, Lamborghiniket is, bontatlan 5.2 FSI motorral. Bár ez is ugyanolyan rendszerű, mint a kisebb VW féle FSI motorok, azaz tudnak kokszosodni, de itt a sok henger és a nagy fordulat miatt nem annyira jellemző probléma. Más baja nincs tudtommal, nekem is álmom egy S8 de sajnon nem tudnám fenntartani (hatalmas fékek, biztosítás, végtelen, stb.).
2020. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

" de itt a sok henger és a nagy fordulat miatt nem annyira jellemző probléma"


Na ezeknek pont semmi köze a kokszosodáshoz :)

2020. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Ezeket a kokszolódásokat már gyógyítják dióhéjas tisztitással! Nem tudom menyiért csinálhatják,de sztem a nagyobb munka a szivósor leszedése jelenti! Meg gondolom a hengerek számától is függ. Bár én merném magamnak csinálni.benzinnel takaritanám ki a 10 hengert.elég sok idő lenne😀😃😄
2020. aug. 15. 01:01
 36/36 A kérdező kommentje:
John neked van egy volvo s80-asod is.?írni akartam ehhez a kommenthez csak elfelejtettem.mégpedig azt hogy nekem is volt egy volvo s80-asom 2.8 twin charged 272le. A legmegbizhatóbb autóm volt életemben.csak annyira komfortos volt hogy nem vettem észre amikor megindult.szoval az erőt amit leadót elnyelte a komfort.igy más autót néztem.
2020. aug. 16. 21:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!