Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2.0 Tdi-ről ?

Mi a véleményetek a 2.0 Tdi-ről ?

Figyelt kérdés
Volkswagen Passatokat nézegetek ezt a 6. generációs változatban (2005-2010) mindenképpen dízelt szeretnék mivel napi szinten 100km körül megyek vele heti 5 napban. Mi a véleményetek erről ezekről a 2.0 motorokról ? Azt hallottam nem valami jók esetleg valakinek valami tapasztalat ezzel a motorral ? Ja meg láttam, hogy van CR-be is ,érdemes nézegetni azzal a motorral is ?

2020. aug. 10. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
TDI-vel még nem volt bajom, de én ilyen öreg autót nem vennék (meg eleve amúgy sem szeretem a dízelt személyautóban). Van valami explicit oka, hogy nem egy fiatalabb és olcsóbb autót szeretnél venni?
2020. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A PD TDI-t kerüld el. Nem véletlenül van rossz híre.

A CR valamivel jobb, azt meg lehetne venni.

Viszont ez a generációja a Passatnak pont nagyon nem életbiztosítás.

Rendkívül sok volt belőle taxi pontosan ezekkel a motorokkal, de még ha ki is fogsz egyet, ami nem volt az soha, akkor is egy elég nagy problémahalmaz tud lenni. Én ezt a típust elengedném, nem véletlenül kopott ki nagyon nagy mértékben az utakról az utóbbi 1-2 évben ahhoz képest, mennyi volt belőlük előtte.

2020. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Octaviat nézegetnék inkábn 2.0 PD-ből BKD motorkódú bosch pd elemes és balansztengel problémája sincs. CRTDI-t inkább 2009-2010-től nézegetnék.
2020. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“de én ilyen öreg autót nem vennék“


Na megint jön az egyik kor szakértő nethuszár. Mi öreg neked egy 2005-2010 közti autón???? Ennyire tényleg ne legyél szellemi csőd. A 2019-es az ugye mèg épp belefér???


Hihetetlen mély a színvonal ezen az oldalon.

Tudod mi a régi? A 40 éves Wartburg. Egy 2000 utáni autó még nem régi, átlag 25 évre vannak ezek tervezve, de mászkál még bőven kormolós 1,9 tdi is az utakon félmillió felett.

2020. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

> "Mi öreg neked egy 2005-2010 közti autón????"


Hogy több mint egy évtizede rúgják? Én egészen biztosan nem vennék 4-5 évnél idősebb autót használtan.

2020. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél mai bohóc autókat megbízhatatlan motorral, tele elektronikai nyűgökkel, bonyolult technikàval. Egy 15 éves autó még egyáltalán nem öreg, még csak kezd a korosabb korszakához érni, de 4-5 évig még lehet tervezni vele. Amúgy meg az állapot a legfontosabb, nem a kor, de a 2010-es autó meg még egyáltalán nem régi. Örülj neki, hogy 4-5 éves kocsikat veszel, nekem meg azok nem érnek meg 3-4 milliót.
2020. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp CRTDI-t nézz. Érdemes lenne B7esre gyüjteni, gyakorlatilag egy faceliftes B6, de az egyik legjobb Passat.
2020. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!