Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két szervíznek a véleménye...

Két szervíznek a véleménye nem egyezik, az első vagy a második véleményére adjak?

Figyelt kérdés

1. Szerviz, ahol alaposak, rossz munkát sosem adnak ki, elvittem a kocsit, 1 óra múlva hívtak, hogy nem vállalják gazdaságosan javíthatatlan adjam el... (nem nagy értékű és nem is mai autó)

2. Szerviz, maszek kis szerviz, mindent elvallalnak, kijött a szerelő, mondta, hogy ilyen hibával még nem találkozott, kihívta a másik két szerelőt is nezegették tanakodtak, aztán arra jutottak, hogy jöjjek vissza időpontra szerintük javítható, ha eladnám így a kocsit kB nem kapnék érte semmit... Az ő munkájukkal viszont másnak az autója kapcsán többször nem voltam megelégedve...



2020. júl. 28. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen dilemmában voltam, és eladtam, jó áron. Eljött az a pont ahol azt mondtam, hogy nem éri meg többet költeni rá. 1 napon belül elment, nem is alkudtak belőle. Tedd fel hahu-ra nyugodtan, hidd el, el fogják vinni.
2020. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez alapján a csekély infó alapján úgy tűnik, hogy a másodikéknak fingjuk sincs, és rosszabb esetben csak a pénzed vinnék, aztán passzolnának.
2020. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első hihetőbb.
2020. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig az első véleményre adunk. Amúgy ha nem titok, milyen autó és mi a baja, hogy az elsőnél nem vállalták, és a másodiknál is sokáig nézték?
2020. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első szerviz szerintem jobban ért hozzá, de engem eléggé felidegesítene ez, hogy nem vállalják. Pedig én is kerülök majd ilyen helyzetbe valószínűleg, amikor már 40+ éves lesz a kocsim, és egy csomót kell keresgélni, hogy ki kapja szét a kocsit, és festi le minden elemét, vagy csinál egy váltócserét. Szerintem ha valaki egy fél milliós kocsira akar költeni 2-3 milliót, az nem a szervizre tartozik, nekik az a dolguk, hogy megcsinálják. Én rákérdeznék, hogy ha többet fizetnék, akkor vállalnák-e, mondjuk másfélszeres árat, mert a második szervizhez hasonlók csak mondják, hogy megcsinálják, közben meg lehet nem is értenek hozzá.
2020. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!