Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok az...

Milyen autót ajánlanátok az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A keret 1-1,3 millió ft lenne.

Benzin-dízel, igazából mindegy is, mivel a táv, amit napi szinten használok majd vele, az jó benzinesnél is, de már dízelnél is ajánlják, de én a benzin felé húzok, azok közül is az egyszerübb 1.6 szívó lenne a megfelelő.


Példaképp az alábbi autókat hoznám, amiket nézegetek:


Ford Focus

VW Golf V


Kisseb autót nem szeretnék, mert évente párszór megyünk 2-3an pár napos üdülésekre és az említett autóknál kissebbekbe már nagyon nem férnénk el. :)


+1 kérdés. A keretet tudnám növelni úgy, hogy veszek fel 500e személyi kölcsönt, azt pedig 1 év alatt visszatörleszteném és akkor annyival több lenne a keret. Erről vélemények, ajánlások?


Minden hasznos infót szívesen fogadok!


Köszönöm.



2020. aug. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Ford Focus

VW Golf V

2020. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benzines corolla
2020. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valami japán
2020. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vegyél fel külön személyi kölcsönt, mert sok helyen vehetsz részletre is autót.


Mi ebben a kereskedésben vásároltunk a legutóbb autókat, nézz itt körül.


Mindenhol nagyon nagy a választék, de én egyetlen dolog miatt ajánlanám őket neked: Becsületes a kereskedő srác. És ez már elég ritka a mai világban.


[link]

2020. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 1.6-os benzines Ford Focus Mk2 tökéletes erre a felhasználásra.
2020. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!