Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közösségi e járművekről vélemény?

Közösségi e járművekről vélemény?

Figyelt kérdés

Mindegyikről érdekel a vélemény. Mindkét autóbérlő cég, robogó, roller, bubi, stb.

Főleg az érdekel, hogy milyen a lefedettség. Mindig találtál szabad járművet, ha menni kellett valahová? Milyen távon belül találsz általában járművet?

Te mit használsz? Miért használod? Mikor használod?



2020. aug. 16. 12:03
 1/5 anonim válasza:
66%
Drága. Amúgy jó lenne, és hasznos.
2020. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Drága? Ez nézőpont kérdése. Ha saját autó helyett ezzel akarsz menni mindenhová, akkor biztosan. De ha a tömegközlekedés vagy a kerékpár kiegészítőjeként használod, akkor az más. Ha emiatt nem veszel saját autót vagy nem vesz a család emiatt második autót... Beleszámoltad, hogy nem te tartod fenn a közösségi kocsit, nem te fizeted az adóját és még parkolási díj sincs?

A kérdés tényleg az, hogy milyen a lefedettség.

2020. aug. 16. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a limot és a greengót használom, mert Újpesten csak ezek vannak.

A limot jobban szeretem, jobban működik az app (a greengo többször lefagyott, a limo még nem nagyon) és nem kell állandóan fényképezgetni az autót, csak ha új sérülés van rajta. Ráadásul sokféle autó van, a greengónál csak e-up van.

A drágaság relatív. Ha többen mentek, akkor olcsóbb is lehet, mint a bkv. Ráadásul van ahol nincs normális tömegközlekedés, ilyen helyzetekben nagyon jó lehet.

2020. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy azért lenne érdemes mindkettő autósra beregisztrálni, hogy tutibb legyen a lefedettség. Ha mégis lehet választani, akkor persze választok.
2020. aug. 16. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Pont most láttam a villanyos bérlésről egy videot, 20k egy napra, annyiból 50 litert tankolok, és elmegyek vele 800km-t.
2020. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!