Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakori még a forgalmi vizsgán...

Gyakori még a forgalmi vizsgán a boríték?

Figyelt kérdés

Több haverom is említette, akik nem rég szerezték a jogosítványuk, hogy mennyi pénzt adtak át a vizsgabiztosnak a sikeres vizsga érdekében.

Tudom, hogy régen "könnyebb" volt megszerezni a jogsit, ez a módszer ma is gyakran létezik?



2020. aug. 17. 09:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
En finoman rakerdeztem meg a tanfolyam elejen, egybol mondtak, hogy eszembe se jusson.
2020. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
43%
eléggé baj lenne ha minden jöttmentnek kiadnák a jogsit egy kis pénzért. Szerencsére már visszaszorult az ilyen.
2020. aug. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan van még ilyen, de tényleg pcsán rúgták ezeket a vizsgabiztosokat. 6-8-10 éve még tényleg jóval többen voltak korruptak.
2020. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban B-re, 2015-ben A-ra tettem le a jogosítványt Budapesten, mindkét alkalommal jelezték, hogy le lehet fizetni a vizsgáztatót. Most megyek C-re, D-re, kíváncsi leszek..
2020. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
èn nem fizetrem.... de volt osztàlytàrsam igen... de az kb 8ève volt...
2020. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Budapesten alap. Első vizsgán buktam. Másodiknál rákérdeztem, átlag válasz ez lesz: "próbálok segíteni, de nem ígérhetek semmit." Szépen az utolsó órára egy borítékba beleteszel 30-50 ezer forintot. Az esetek 90%-ában működik. Én pé kiválaszthattam melyik vizsgaúton megyek, egyszerű y megfordulűst és párhuzamos előre parkolást kaptam. Ugyanúgy levezeted a vizsgautat, csak nem lesz néma csend, az oktató és a vizsgáztató végig beszélni fog, automatkus bukást jelentő hibát persze így sem követhetsz el, erre figyelj! Viszont ha rendesen odafigyelsz, nem stresszels, 100%, hogy így meglesz a vizsgád. Hajrá :)
2020. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem, NAGYON NEM alap Bp-n, kedves 16-os.

Milyen reprezentatív kutatást tudsz felmutatni erről? Mert az marhára nem az, hogy EGY esetben, nálad ez volt. Nincs semmi olyan tapasztalatod, ami alapján kijelenhetnéd, hogy “90%-ban ez így működik”. Kicsit vegyél már visszább az arcodból. Ja és főleg ne osztogass nagy mellénnyel olyan “tanácsokat” a kérdezőnek, amivel csúnyán megütheti a bokáját.

2020. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nincsen igaza a 16-os válaszolónak. Én is Budapesten vizsgáztam 1 hónapja és egyáltalán nem fizettem egy forintot sem a vizsgabiztosnak mégis elsőre átmentem. Egyébként én tök jóba lettem az oktatómmal és beszélgettünk erről,hogy létezik-e még ilyen és azt mondta,hogy már szinte nincsen Pesten sem, és neki például sokkal többet ér a lelkiismerete és a szabadsága némi apró pénznél. Illetve, hogy neki a családja is azon az úton közlekedik ahol a tanuló és aki nem áll készen a vizsgára az pénzzel sem menne át, inkább vegyen pótórát és tanulja meg rendesen..
2020. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
54%
10/10 ismerősöm fizetett. Batyam is ugyanennel az oktatonal volt, szinten fizetett. Es ti milyen reprezentativ minta alapjan allitjatok, hogy ez nincs igy?
2020. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
En csak elmondtam a sajat tapasztalatomat, illetve hogyan mukodik ez. Ezert kell az oktatot errol megkerdezni, hogy ő mit mond. Ha azt mondja, hogy nem mukodik, akkor ennyi. De szerintem ilyet kevesen mondanak. Inkabb elrakjak a penzt, es ha nem kenhető a biztos, akkor vagy megtartjak a boritekot ha sikerul vagy visszaadjak bukas eseten. Amugy meg 3 hibapontom volt a masodik vizsgan, szóval simán meglett volna, es azota isbnaoi szinten vezetek eleg biztonsagosan. Higgyetek el, nem ezen a kis osszegen mulik a dolog, de ha van ra lehetoseg, szerintem erdemes velebelni, de csak ugy hogy elore lebeszelitek.
2020. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!