Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakori még a forgalmi vizsgán...

Gyakori még a forgalmi vizsgán a boríték?

Figyelt kérdés

Több haverom is említette, akik nem rég szerezték a jogosítványuk, hogy mennyi pénzt adtak át a vizsgabiztosnak a sikeres vizsga érdekében.

Tudom, hogy régen "könnyebb" volt megszerezni a jogsit, ez a módszer ma is gyakran létezik?



2020. aug. 17. 09:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
én jövp héten emgyek vizsgázni de oktató nem tett semmi utalást hogy kéne egy deák fecót hozni a vizsgára...szerintetek rákérdezzek?
2020. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Engem most tuti le fognak értékelni ezért a válaszért, de nekem sem említette. Viszont beláttam, hogy jobban járok, ha rákérdezek, max visszautasít, de pótórák és pótvizsga miatt a 2xesét is ki kellett volna fizetnem, így inkább fizettem. A vizsgám, ahogy egy korábbi kommentelő írta, nekem se volt másabb, mint az első, többet beszélgettek, de ugyanúgy 1 órát vezettem, parkoltam, megfordultam stb. Meglett.
2020. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
de hogy kérdeztél rá? én irtam egy verset poénost hogy nem csak a motornak a kenés...de lehet inkább face to face neki szefezem hogy mennyi???????????
2020. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
"Beszeltem ezzel-azzal, es hallottam, hogy bizonyos esetben van lehetőség a vizsga támogatására... Mit gondol erről?" Ha azt mondja nem, akkor felejtős. De mindenképpen vizsga előtti héten dumáld le, ne a vizsga napján, és pláne nem a vizsgáztatóval.
2020. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
oks előtte 1 nappal elsz rá lehetőségem
2020. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Meg persze vizsgan hiaba fizetsz, aznautomatikus bukast jelento hibakat nem nezik el. Viszont szerintem elnezobbek az egyszerubb hibakkal, pl parkolas csak harmadjara sikerul, egyszer lefulladsz, lassan, de szabalyosan kapcsolsz ilyesmik
2020. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
azonnal bukást sosem követek el, csak ilyen marhaság hibapontok hogy korai kuplung benyomás vagy tul feszes kormány tartás...na ezeket ne
2020. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Na igen, ez vicc. Engem meg otthon mindig leszolnak, hogy miert kapaszkodom ket kezzel a kormánya, eggyel is eleg 😅 Igen, van egy csomo hibalehetoseg, ami visoznylag ertelmetlen, es ezzel nem okoznal balesetet...egyszer túl kell ezen esni.
2020. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
pontosna 70 db hibapont van, nekem a vesszőparipám az üresben gurulás, tudom azért találták ki ha agyvérzést kapsz elájulva sebességben mész 5 métert üresben 20 métert...értem...de akkor is szimpatikusabb ha a motorfék nélkül állok meg jobban ki lehet számitani piros lámpánál a távot lendületből.
2020. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Én a vizsga elött kérdeztem az oktatót, hogy szerinte adjak e borítékot a vizsgán...


Ő azt mondta, hogy felejtsem el, mert elfogja utasítani a vizsgabiztos...


Sikerült is a vizsga, elsőre :)


/Budapest/

2020. szept. 13. 11:29
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!