Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakori még a forgalmi vizsgán...

Gyakori még a forgalmi vizsgán a boríték?

Figyelt kérdés

Több haverom is említette, akik nem rég szerezték a jogosítványuk, hogy mennyi pénzt adtak át a vizsgabiztosnak a sikeres vizsga érdekében.

Tudom, hogy régen "könnyebb" volt megszerezni a jogsit, ez a módszer ma is gyakran létezik?



2020. aug. 17. 09:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
nekem is, kaptam 5 hibapontot de azt kb mindenki
2020. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 ultraboy válasza:

Ezen a héten vizsgáztam Budapesten, és boriték ellenében mentem át elsőre.

Igaz én is és az oktató is egyetértettünk abban, hogy nem árt adni a v.biztosnak, ugyanis ha nem akarsz adni neki zsebbe, lehetsz te akármekkora ász sofőr, addig buktat míg nem tejelsz. Itt Pesten sok helyen( nem mindenhol) így működik.


Én jól vezettem, tudom is a kreszt, de úgy voltam vele inkább adok boritékot, mint hogy geczizzen velem a vb és a semmiért is meghúzzon.


Persze sok helyen sok pénzéhes vb elfogadja ha nem adsz neki, és ha látja hogy jól vezetsz, " kénytelen" átengedni. De van olyan vb aki direkt szivat ha nem adsz neki. Mindenre van példa, én pont azt fogtam ki akinek jobb hogy adtam, különben szét szivatott volna.

2020. nov. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

különös.... ha 1 dolgot nem b@szok el akkor àtmegyek elsőre.... így màsodikra ment....

szègyen, ès remèlem az ilyen v.b-k belefutnak majd a kèsbe....

2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 ultraboy válasza:

Figyelj, sok ember ezért megy vizsga biztosnak hogy pénzt húzzon le a tanulóktól, akik teljesen kivannak szolgáltatva.

Vissza élnek a hatalmukkal, mondván a vizsgán tőle függsz.

2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!