Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesti parkolóbérlet?

Budapesti parkolóbérlet?

Figyelt kérdés
Lehet venni Bp területére (vagy kerületre) havi/évi parkolóbérletet?

2020. aug. 21. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:
(Nem budapesti lakcimmel.)
2020. aug. 21. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem.

Pont azért találták ki a fizetős parkolást, hogy legyenek parkolóhelyek és ne változzon egy óriási parkolóházzá a város.


Ha ilyen igényeid vannak, akkor magánparkolókban, mélygarázsokban bérelhetsz helyet.

2020. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont most hallottam, hogy adott kerületekre lehet ilyet venni. Közelebbit nem tudok, de mivel épp megrendeltem az első autómat, én is most fogok utána járni.


Szóval nem igaz, hogy ne létezne, de úgy tudom, csak kerületi szinten lehet, nem egész Budapestre (persze, feltételezem, hogy több kerületre is megveheted, ha akarod és hajlandó vagy ennyit fizetni).

2020. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Hogyne, mert most nem egy óriási parkolóház ugye :D azért talàlták ki, hogy lehessen húzni az embereket pénzel, mert irgalmatlan steksz van benne, ami kb. mind magánzsebbe folyik, lófszt nem forgatnak vissza belőle az infrastruktúrába.
2020. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!