Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevállalnál egy francia autót?

Bevállalnál egy francia autót?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag gombokért mennek, mondjuk egy Xantia, vagy egy 406 egy Passathoz képest. Nagyon rosszak ezek az autók?
2020. aug. 23. 15:39
 1/8 anonim válasza:
49%
Ez nekem kínai. :(
2020. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 508GT-nek örülnék. Esetleg egy Talismannak is. Sok más nem kéne onnan.
2020. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
inkább a halál
2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen furcsa de olyanok ezek is mint a hasonló árkategóriában a többi.

Nem rosszabbak és nem sokall jobbak.

2020. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A VW-k nem jobbak annyival, mint amennyivel drágábbak, eg csak népmese
2020. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy Peugeot 406 valahogy kényelmesebbnek tűnik ráadásul, mint egy korabeli Passat.
2020. aug. 23. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár éve mikor új autó vétele volt aktuális, a DS-ek komolyan tetszettek. Gyakorlatilag ez a Citroen almárkája. De pont az ár-érték arány miatt vetettem el. Nem volt annyival jobb, mint amennyivel drágább. Ha nincs ennyire túlárazva simán megvettem volna, nem érdekelt, hogy francia a cég, aki gyártja.
2020. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak újonnan vagy nagyon fiatalon. Nagyfater 2 évesen vette az 1.5dci-t és semmi baja a cuccnak. Kevesebb ment el rá 13 év alatt mint az enyémre 3 év alatt. De ő nagyon vigyázott rá, óvatosan vezette, és mindent időben kapott az autó. Ennek ellenére olvasom mások tapasztalatait és millióan beszpták ugyan azzal a tipussal mert olyat vettek amik kicsit beleszrom autók voltak.


Aránylag fiatalon simán bevállalnám. Én nem érzem gáznak csak mert francia.... viszont idősebb korában kicsit jobban meggondolnám. Max ha nagyon csili-vili és nagyon jó árban van.

2020. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!