Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire taksálható egy éves...

Mennyire taksálható egy éves karbantartás egy '14-es Mazdának ?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy 2014-es Mazda 3-at 132ezer km-el, minden évben vitték a kötelező karbantartásra a dig.sz. könyv alapján olajcsere, szűrő cserék. Természetesen márka szervizbe, de én azt messziről elkerülném az árak miatt.


Most októberben lesz esedékes, nem tudom, hogy maszekba vigyem-e vagy egy Bosch szerviz hálózathoz, ahol az első fékeket cserélték rajta (25e. volt munkadíj). Igazából az ár/minőség arány érdekelne.

(Alapvetően városi használatban volt és lesz is.)



2020. aug. 25. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Maszek Mazda szerelő is tudja a dolgát
Bosch szervízbe inkább
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Majom-Banán.

Én márkaszervizbe hordom az autóm. Lehet 10 ezerrel drágább mint a sarki füvesember. És?

Mi a baj a márkaszervizzel? Max 10.000-el drágább az óradíj. Egy inspekció nekem 1 óra munkadíj + anyagköltség. Persze lehet bele tenni Tesco gazdaságos Olajat, szűrőket. Én nem teszek. Fékcserénél is lehet 30.000-el olcsóbb lett volna a Gazdaságos alkatrész. És? Gumiból is a legdrágábbat veszem. Perszel lehet kotont galvanizáltatni, de ha belecsúszol valakibe??

2020. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos meglátás ez is
2020. aug. 26. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Jogos, és hangzatos szöveg, csak nem biztos, hogy minden esetben igaz is. :(
2020. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!