Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lehet egy BMW...

Jó választás lehet egy BMW 524td e34?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, és nagyon megtetszett az e34-gyes BMW. Mivel csak dízel jöhet szóba, ezért leszűkült a kör háromféle motorra: 24td, 25td, 25tds. Jelenleg egy 24td-t néztem ki, aminek a karosszériája viszonylag jó állapotban található. Ismerősömnek szintén 524td van, ő meg van vele elégedve, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

2020. aug. 26. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
A szerelőnek jó választás lesz.
2020. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi autónak nyilván. Ha napi használatra kell, akkor vegyél egy VAG TDI-t, vagy egy Isuzu dízel Opel-t.
2020. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem egy mai darab. Gondolom kilométer is van benne bőven. Valószínűleg a gatyádat ráköltöd majd a szervizelésére.
2020. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Látom alátámasztani nem tudod az érvedet, csak idefostál valami választ.

#2 Undorodom a felsorolt autóktól.

#3 A kilométerrel nincs gond, mert az ember állapotra vesz autót nem kilométerre. Egy hűtő 22.000 forint bele, szerintem egyenlő egy Astra G-vel ami a fenntartási költségeket illeti.


A továbbiakban minden válaszolót megkérek, hogy támassza alá az érveit normális érvekkel!

2020. aug. 26. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:
3as vok. Én vw-s vagyok. Környezetemben a haverok bmw rajongók. Csak az utóbbi 2 hónapban mindhàrman 200 ezer Ft felett költöttek az autóra. Előtte néhàny hónappal az egyik 300 ezret a màsik 150 ezret. Jó autó a bmw nem mondom hogy nem. Nekem is volt, imàdtam. De van 3 gyerekem és egy vw feléből kijön alkatrészbe.Nagyrészt magamnak szervízelem.
2020. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Elsődleges kocsinak semmiképp, max hobbiautónak, annak viszont tökéletes ha szép állapotú, az viszont nem olcsó.
2020. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudom akkor miért hoztad szóba a km-t, mikor köztudott, hogy a VW-k vannak tele a világ összes kilométerével. :D Azt esetleg lehet tudni, hogy milyen típusú BMW-k voltak ezek? :)
2020. aug. 26. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:
320 d touring 150 és 177 lovasak
2020. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hàny km van a verdàban?
2020. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy látom ez már egy eldöntött kérdés...

Csak olyan bullshiteket ne erőltess, mint hogy a VAG TDI-ben van a világ összes km-re a hasonló korú BMW-ben meg majd nincs. Az is ugyanolyan pusztulat, mint a hasonló korú VAG vagy Opel. Azt kell mérlegelni, hogy van-e pénzed egy túlárazott darabra, amivel érdemes egyáltalán foglalkozni

2020. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!