Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lehet egy BMW...

Jó választás lehet egy BMW 524td e34?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok, és nagyon megtetszett az e34-gyes BMW. Mivel csak dízel jöhet szóba, ezért leszűkült a kör háromféle motorra: 24td, 25td, 25tds. Jelenleg egy 24td-t néztem ki, aminek a karosszériája viszonylag jó állapotban található. Ismerősömnek szintén 524td van, ő meg van vele elégedve, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

2020. aug. 26. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aaa de imádom a 24TD hangját. Van egy srác, aki kifejezetten 24TD motorokat gyűjt és újít fel, valahol youtubeon láttam talán totalcaron. Egy ilyen felújít neked egy ilyen motort, az autòt gatyàba rázod, aztán 10 évig megy. Üdv egy E34 525i tulaj
2020. aug. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25TD tapasztalatom van. Egy nagyon jó motor, viszont az adagolónál mindig volt valami...
2020. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11 vagyok

Most volt időm megkeresni a cikket, benne van a videó is.

[link]

2020. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó azonnal rohanj érte!
2020. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!