Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a lehető legkevésbé...

Melyek a lehető legkevésbé feltűnő terepjáró járművek? Amelyikre szinte már rá sem néz az utca embere?Tudom egyeseknek ez szokatlan kérdés lesz,mert manapság már mindenki ki akar tűnni amivel csak lehet; megvannak az okaim miért akarok ezzel eltűnni.

Figyelt kérdés

Kizárólag 2014 utáni rendkívül megbízható modellek jöhetnek szóba.


Mindenkinek menni fog a zöld, aki képes használható választ adni.



2020. aug. 27. 09:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
67%

Pedig minkettő veri a nagy látványsuvokat terepképességben.

Lehet röhögni, a Jimny seggébe rakja akármelyik "nagy" nevet, ha terepről van szó.

De úgylátszik, mint oly sokszor itt, a tények senkit nem érdekelnek.

2020. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Jimny tökéletesen megfelel az elvárásaidnak.

Terepjáró, méghozzá kiváló, és egyáltalán nem a feltűnősködő fajta.

2020. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Tudom, de hiába ajánljátok, egy picinyke Jimny lehet akármilyen jó (ezt nem tagadtam magam sem), nem lehet pakolni. L


De úgy látszik ez a tény itt senkit nem érdekel.


;)

2020. aug. 27. 13:13
 14/33 A kérdező kommentje:
A Nivát akik írták (hiába van az újnak nagy csomagtere), nem túl feltűnő már manapság a sok gömbölyded SUV világban? Az is jó terepjáró lenne, de úgy vélem ide (ahogy említettétek is, a mai SUV-k között már) nem lenne túl feltűnő forma?
2020. aug. 27. 13:17
 15/33 anonim ***** válasza:

Duster? Elvileg terepen se rossz és van annyi belőlük, mint a szemét.


Egy Land Cruiser vagy Ranger-el nem fogsz tudni elvegyülni...

2020. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"egy picinyke Jimny lehet akármilyen jó (ezt nem tagadtam magam sem), nem lehet pakolni. De úgy látszik ez a tény itt senkit nem érdekel."

Ha leírtad volna ezt az igényedet, valószínűleg nem ajánljuk. Viszont ez nem volt leírva, így a segítő szándékú válaszolókat leugatni és lepontozni elég gusztustalan.


Ha esetleg vannak további titkos igényeid, oszd meg velünk, nehogy két hét múlva derüljön ki, hogy 1:12 arányú RC terepjárót keresel.

2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Az új Vitara, amiből annyi van, mint a régi Swiftből.


Vicces, de szerintem egy BMW X5-tel is eltűnsz lassan, annyi van belőle, csak a megbízhatósággal nem tudom egy kalap alá hozni :D

2020. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az x5 annyira terepjáró mint egy kispolszki.
2020. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

@18, az is igaz :D

Nekünk van egy 2012-es 40d, hosszabb utakra baromi jó, de terepen én inkább ki sem merem próbálni. Murva maximum. (@17 vagyok)

2020. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Murván az öreganyám is elmegy. A terep ott kezdődik, ahol az út véget ér. És ott egy bármilyen SUV, az aszfaltra tervezett-hangolt futóművével az első fűcsomón fennakad.
2020. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!