Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet még járogatni egy...

El lehet még járogatni egy ilyen repedéssel az oldalfalon vagy már veszélyes?

Figyelt kérdés

Hat éves dunlop gumiról van szó egyébként futófelülete még tsljesen újszerű, de van egy csúnya repedés az oldalán, bizonytalan vagyok hogy szabad e még így járni vele amíg nem lesz pénzem a cserére


[link]



2020. aug. 27. 12:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Hat évesen már korosnak számít, önmagában már az is a csere mellett szólna. Nem feltűnő a repedés, veszélytelennek látszik, de egyáltalán nem az. Én a helyedben inkább gyalogolnék, minthogy ezzel egy métert is menjek.
2020. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Még személyautó hátsónál se kockáztatnék, de motoron...

Menj busszal, ha nincs pénzed gumira

2020. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Ez konkrétan egy sz..rá öregedett és/vagy szétpadkázott, életveszélyes fosch, nem gumi.
2020. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Motorgumit hogyan padkázol szét szakikám? Egyébként köszi a válaszokat😀
2020. aug. 27. 12:53
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ugyanúgy ahogy autógumit, ott vannak nyomok a felni peremén is kicsit lejjebb.

Bár ez szimplán egy elöregedett sz/r gumi.

2020. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy nem járnék ezzel. Életveszélyes.
2020. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Persze ha jó erőben vagy és izomból szándékosan leparkolod a padkához, egyébként valami igénytelen gumis intézhette el a felni szélét
2020. aug. 27. 12:59
 8/32 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves válaszolók volt köztetek gumis?
2020. aug. 27. 13:00
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Miért kellene ahhoz gumisnak köztünk lennie, hogy meg tudjuk állapítani, hogy egy sérült gumival veszélyes közlekedni? Szerintem az ötéves unokahúgom megmondja.


De ha te akarsz, akkor nyugodtan. Engem ugyan nem zavar. Csak kérlek, balesetet ne csinálj. Egyedül úgy halsz meg, ahogy akarsz.

2020. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

2,5 éve gumizok, nincs nagy múltam.

Az ilyet ha meglátja a közlekedési rendőr, azonnal elveszi a forgalmit.

Ettől kisebb felületi sérülések miatt hoznak gumit cseréltetni a műhelybe. Hivatalos állásfoglalás szerint is cserés. Olvasd el a jogszabályt.

2020. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!