Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Panda első kocsinak?

Fiat Panda első kocsinak?

Figyelt kérdés
2003 körüli Fiat pandákat néztem (benzineseket) ki első autónak napi 30 km ingázásra kellene. 185 cm vagyok mennyire férnék el benne? Tudtok költséghatékonyabb olcsó kisebb méretű autót? Vagy ezt ajánljátok?

2020. aug. 27. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél meg egyet, ülj bele.

Van sok lehetőség ebben a kategóriában: Swift, Punto, Fiat 500, Leon, stb.

2020. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Felejtős. Mármint a magasságod miatt. Amúgy nincs velük baj.

Én 179 vagyok, de kényelmetlen. Egy ismerősömét használtam néha rövid távra, de ha azzal kéne mennem 50 km-nél többet (márpedig te is fogsz, ha lesz autód nem csak ingázásra fogod használni), inkább átengedném a vezetést.

Egy amúgy sem nagy autóból még elvesznek 30-35 centit a középknzollal, az ülés magas, de a kormány mégis az öledben van és nem állítható. Az egyetlen kényelmes dolog benne a kuplung melletti láb támasz.

Nemrégen használtam rövid és hosszabb távokra is egy 206-os Peugeot-ot, hibátlan.

Teljesítmény kb ugyanaz, de ég és föld a különbség.

De ahogy első írja. Ki kell próbálni. Neked nem kell magas autó, a középkonzol pedig útban lesz.

2020. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. aug. 27. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké.
2020. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!