Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap indulás után fél...

Tiger22 kérdése:

Tegnap indulás után fél perccel kikapcsolt a rádióm és vissza sem lehetett kapcsolni.Gyújtás levétele majd ismét visszarakása utan ismét működött?

Figyelt kérdés

Opel A Zafira,2001 1.8 benzines autóm van.Tegnapi napon indítás után kb fél percre kikapcsolt a rádióm.Gyújtást levettem majd visszaadtam a rádió újra működött,kb 25km megtétele után ismét kikapcsolt,majd mikor hazaértem észrevettem,hogy az elektromos ablakemelő sem működik.Szintén gyújtás le majd vissza rakása után ismét működött a rádió és az ablakemelő is.Ezelőtt ilyen problémát sosem tapasztaltam.

Mi lehet a probléma?

Akár lehet nagyobb baj is?


2020. aug. 31. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami zárlatos lehet, vagy a rádió túl sok áramot vett fel hírtelen, például egy nagyobb basszusnál.
2020. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, ami nem gyári az autóban?
2020. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb lenne valaki elektronikai megnézné mert ez lehet komolyabb is mint elsőre tűnik. Ez nem normális így.
2020. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet az akkumulátor hibája is. Én egy '86-os évjáratú Corollában tapasztaltam ilyet utoljára. Igen, persze az autónak soha semmi baja nem volt, de kétszer is előfordult, hogy menet közben minden elektromosság elmúlt az autóból. Elhallgatott a rádió, én ezt csak onnan vettem észre, de onnantól kezdve leindexelni sem tudtam, mert az sem működött, meg gondolom éjszaka világításom se lett volna. Megálltam az út szélén, leállítottam. Próbáltam újraindítani, se kép, se hang. Hívtam fateromat, hogy vontassanak haza, persze mire megérkeztek, újra beindult az autó, és semmi hibajelenséget nem produkált. Amikor legközelebb ezt csinálta, épp boltba mentem, már nem is aggódtam, elintéztem a dolgom, aztán mire végeztem a vásárlással, megint ment szépen. Szerelők sose jöttek rá, mi volt a gond, de hát nyilván vmi elektronikai zűr.
2020. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!