Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megfizethető "élményaut...

Milyen megfizethető "élményautót" tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Opel astra G-m van, de szeretnék valamit ami kicsit több élvezetet nyújt a mindennapokban. Élményautó alatt hátsó kerék hajtású, 100 lóerő feletti autókra gondolnék amik emellett megbízhatóak is. Az autóra kb. 1 millió forintot szánnék.

2020. szept. 4. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én BMW E46-ot ajánlanám esetleg, abból még itt-ott találni egy-két megkímélt példányt, bár egymillióból nem igazán, de ha még egy felet hozzácsapnál úgy könnyebben találnál.
2020. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem nagyon találsz élményautót, pláne megbízható állapotút. Plusz annak a fenntartása is több általában mint egy normál autónak.
2020. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mazda MX-5 már van milla környékén és annál élményautóbb nem nagyon van.
2020. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyit szánsz autóra, akkor én leginkább semmilyet nem ajánlanék, ez azért kicsit drágább hobbi ennél (beleértve a fenntartási részét).

Ha mondjuk megtripláznánk az összeget, azzal már akadna 1-2 opció amit tudnék ajánlani, de még ott sem leszel különösebben eleresztve.

2020. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A G astra után azért van sok opció,na meg,hogy honnan beszélünk élmény autóról ez szerintem egyénenként változó.

Én is azt gondolom,hogy 1 millából nem fogsz tudni komolyan előre lépni még akkor sem ha nem a prémium márkák közt nézelődsz,szerintem minimum 2 milla amiből már lehet találni audi A3 A4 vagy akár 3-as bmw-ét is olyat ami nem bontószökevény.

Én 3 éve F astrából ültem át egy audi a4 b6-ba,nyilván nagyot ugrottam előre,de az élmény autótól mesze vagyok még mindig.

2020. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
#3 Persze, ennyiért egy MX5-öst, nagyon jó élmény lesz szerelgetni
2020. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az “élmény autó” is mindenkinél mást jelent... Speciel ha egy G astrából át ülsz mondjuk egy Omega MV6-ba (ha már hátsókerekesről vam szó) Sokkal nagyobb élmény lesz vezetni mint az Astrát. Egyébként egy ilyen ki jön millából
2020. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Vagy ha nagyon kell a bugi, akkor én elengedném a hátsókereket vagy gyűjtenék.

2020. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 2 milliótól lehetne olyat, amit nem kell szerelgetni.

Ár/értékben talán az MX5 a legjobb.

2020. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! #7Az Opel Omega az egész jó opciónak tűnik mert a mindennapokban is használni tudnám kényelmesen.

#9Igen sajnos nincs sok pénzem erre a célra viszont autót szerelni és ezzel bajlódni meg nem akarok. Valószínű vagy Opel Omega jöhet szóba vagy az ,hogy tovább gyűjtök, hogy 2 milliós kategóriába is tudjak nézelődni.

2020. szept. 5. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!