Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki motorjának így mekkora...

Suzuki motorjának így mekkora teljesítménye marad? :D

Figyelt kérdés

Láttam Marketplecen hirdetve egy olyan régi Suzukit ami 1000 ccm3-es, automata váltós és gázüzeműre van alakítva...


Sztetek egy alapból ilyen gyenge motorból így ,,lefogva" mekkora teljesítmény hozható ki? Bírja a városi 50-es tempót és ennyi? :D



2020. szept. 5. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne lefogva? Gázüzemben ugyanakkora a teljesítménye...
2020. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Automata váltó lefogja, gázüzemmel is kisebb teljesítménye lesz a motornak, a kettőt együtt szabad e? :D
2020. szept. 5. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Adrian Monk nem Adrien Monk, ezt elcseszted.


Ugyan akkor a teljesítménye. :)

2020. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"Automata váltó lefogja"

Miért fogná le? Ezt a hülyeséget honnan szedted?


"gázüzemmel is kisebb teljesítménye lesz a motornak"

Ha jól vna beállítva akkor nem lesz.

2020. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Én vezettem egy gáz-benzines swiftet. Benzinnel 165 volt a végsebessége, gázzal sehogy nem akart 155 fölé menni. De az lehet rosszul volt beállítva, mert gázzal az alapjárat is ingadozott.

Szóval alapvetően nem jelentős különbség. Nyilván autópályára nem lesz túl kellemes, de el lehet vele közlekedni.

2020. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
GÁZZAL LASSÚ, lpg-s switet vezettem alig gyorsult, árakam benzinre ugy megugrott mint egy repülőgép
2020. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Xarul beállított lpg rendszer az van, nem csökkent teljesítmény.
2020. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sebessé nem teljesítményt mondtam. a sebesség függhet gáz vagy benzin de ugyan az az 1.3 as motor, a teljesítmény mint LE/nm függhet. De mindegy ez szinten alúli elhagyom a süllyedő hajót.
2020. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" sebesség függhet gáz vagy benzin de ugyan az az 1.3 as motor, a teljesítmény mint LE/nm függhet."


Jól beállított gázrendszer esetén a teljesítmény nem változik így az elérhető végsebesség sem fog változni. Rosszul beállított gázrendszernél, ami legyünk őszinték igen gyakori ( én is ismerek személyesen több embert is aki simán otthon csavarhúzóval állítgatja a gázt érzésre..), lehet akkora teljesítményvesztés ami miatt nem éri el ugyanazt a sebességet. Ebben nincs semmi ellentmondás. Egy jól beállított gázzal nincs gond, egy rosszul beállított meg hulladék.


Gondolod a gyárilag LPG-s és CNG-s autók, buszok, teherautók mind rosszul üzemelnek? :D


A hajó lassan süllyed, van időd még megtanulni olvashatóan írni.

2020. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!